Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creed csak szerintem...

Assasin's Creed csak szerintem nevetséges?

Figyelt kérdés

Amúgy csak én ítélem el a Ubisoft pénzéhes politikáját? Fossa ki magából a szarabbnál szarabb játékokat,ahelyett hogy leülnének és alkotnának egy W3-at.

Soha többet egy darab AC játékkal nem fogok játszani. Anélkül is kitalálom milyen lesz a "minősége" a következőnek.



2019. aug. 16. 17:54
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
89%
Egy igazi kritikussal van dolgunk. Most tekintsünk el attól, hogy az utobbi görögországos epizód az egyik legjobb assasin creed játék lett, de ha az összes játékuk szar akkor a W3 nem lenne az? Elégé ellentmondás ez...
2019. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Szóval a Ubisoft azért "vonul" vissza mert jók az eladási adatok. Aha.

Nem a játékkal van bajom. Hanem a céges politikával. Mint mondtam eladnak évente egy közepes jáékot ahelyett hogy évekig ülnének rajta de minőségit gyártanának.

2019. aug. 16. 18:21
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Akkor gondolom épp így utálod az EA, Bethesda, Activision, Blizzard, és 2K játékokat is, elvégre ők még a Ubisoft-nál is rosszabbak. Ha igen, akkor megértelek, csak az nem világos, hogy miért emeltél ki egyet a sokból. Ha pedig nem, akkor igencsak kettős mércéről van szó.
2019. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igazából ja,ezzel az egész politikával van bajom,csak ugye ez annyira máshol nem látszik,mert azok a jáékok annyira nem is népszerűek. De az ACnek volt háttere. De a pénz tönkre tette.
2019. aug. 16. 18:28
 5/25 anonim válasza:
78%
A fifa, a fallout nem "híres", nem ismert?... A játék világba ez a megszokot politika. Ha ezt utalod akkor a játékipar 70-80% is utálod.
2019. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

Ezzel csak az a baj hogy a játékok cirka 80%-a folytatás.

Így az utóbbi időből max a Hellblade Senua's Sacrifice meg a For Honor volt az amik nem voltak azok.


Illetve megfordultak nálam. De persze mindenki azzal játszik amivel akar.

2019. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ubinál sem fognak könyneket hullajtani mert nem jatszol velük, nem mellesleg rengetegen szeretik, lehet nem is mindenki másnál van a hiba, hanem nálad...
2019. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Amugy mi akar a W3 lenni, nálam Witchert jelent, de az emg hogy jön Ubihoz?
2019. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen,mert csak én utálom az AC-t,igaz? :D

Az a szintű rajongó vesztés,és gyűlölet amit a sorozat újabb részei kiváltottak,már rég nem volt. Úgyhogy ha nem is értem,de a pénzéért biztos fog könmyeket hullatni. Mert bizony veszíti rendesen. Nem csoda hogy "pihentetik" a sorozatot.(ami azt jelenti hogy egy év helyett két évig gondolkoznak a "sztorin")

W3 az a Witcher 3,igen,és úgy jön ide,hogy ott 3-4 év egy jáék össze rakása. És a minőség magáért beszél. Nem a pénzre mennek.

2019. aug. 16. 19:49
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mutass már statisztikákat erről a nagy gyűlöletről, mert valahogy épp az utolsó két rész amik megnyomták az eladásokat csak épp felfele, nem mellesleg érdekes forumokon sem látni ezt a hatalmas gyülölködő sereget. :D


Na meg alapból is, azt sem értettem, mit elhet egy játékon gyülölni, ha nem tetszik nem játszol vele ennyi, én sem szeretem épp a Fifát vagy a Simset, így egyszerüen nem foglalkozok velük és ennyi.

2019. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!