Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creed csak szerintem...

Assasin's Creed csak szerintem nevetséges?

Figyelt kérdés

Amúgy csak én ítélem el a Ubisoft pénzéhes politikáját? Fossa ki magából a szarabbnál szarabb játékokat,ahelyett hogy leülnének és alkotnának egy W3-at.

Soha többet egy darab AC játékkal nem fogok játszani. Anélkül is kitalálom milyen lesz a "minősége" a következőnek.



2019. aug. 16. 17:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Igazad van. Akkor tisztázzuk:

-Mint már sokszor mondtam,nem a játékokkal van bajom(bár egy időn túl már untam,de azért jónak tartom őket)

-Azzal van bajom,hogy egy számomra kedves játékot elront a pénzéhes Ubisoft,és a minőség romlik.


És honnan veszem a gyűlölködést? Ne kelljen linkelnem. Hollywood hírügynökség:"AC zseniális volt. A Ubisoft pénzéhsége ebből is tucat sorozatot csinált"

Kritika oldalak:Az AC szép,jó,de semmi újat nem mutat.

Plusz a Ubisoft visszavonult egy évre,mert érzi,hogy így nem tudnak elég pénzt szerezni,ha csökken a minőség.

2019. aug. 16. 20:00
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
De bírom, hogy mindenki a Witcher 3-mal van megáldva....pedig hát van még 2 része
2019. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igen,játszottam velük. Az első mai napig kivételes. De hát hidd el senki nem ismeri őket sajnos.

Amúgy még a könyveket is olvastam :)

2019. aug. 16. 20:43
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor az a angy tömeg, jó pár kritikának, az oylan hülyeségeket, meg hogy semmi ujat nem mutat, hát akkor vegyél más játékot... komolyan, ha épp egy adott sorozat, akkor már legyen egymáshoz valami közük.... mintha felhoznánk, hogy minden FPS rókabőr, hiszen anno már a Wolfensteinben is lőni kellett...
2019. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

"Ubisoft pénzéhes politikáját? Fossa ki magából a szarabbnál szarabb játékokat,ahelyett hogy leülnének és alkotnának egy W3-at."


Nálad az megvan hogy a Witcher 3 és ha lesz 4.

Az nem Ubisoft játék hanem CD Projekt RED és ők egy Lengyel kiadó / és fejlesztő csapat a Ubisoft meg Francia.


Gondolom nem tűnt fel :)

2019. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Az meg van,hogy én ezt HASONLATNAK írtam. Vagyis azt szeretném ha nem egy AC néven eladott szart kapnánk,amit egy évig csinálnak,hanem egy három év munkája alatt megjelent W3 színvonalat.
2019. aug. 16. 21:51
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó, látszik, hogy értelmes érvek, indokok nem mennek, csak xar mert xar.
2019. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hát igen,lászik :D
2019. aug. 17. 08:59
 19/25 anonim ***** válasza:
72%
de most konkrétan mely ac-vel van gondod? (mert a 2, brotherhood, Revelations, Ac IV azok nagyon jók)
2019. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az Origins volt az utolsó amivel játszottam.

Es mint mondtam már vagy háromszor,nem a játékokkal van bajom. Tudom hogy az Odyssey pl.egy nagyon jó darab. De mit ér ez,ha a sorozatot elrontották azzal,hogy a végtelenségig húzzák,és átlagban inkább közebes minőségű játékokat adnak ki. Szóval a Ubisoft nálam undorító.

De lényegében valaszt kaptam,mert látom hogy másokat nem zavar.

De ez tök jó,mert masok legalább nem olyan makacsok mint én. Néha én is ostorozom magam,de akkor sem fogok több AC-vel játszani. A Balck Flag nálam tökéletes lezárás

2019. aug. 17. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!