Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft Classic...

A World of Warcraft Classic után The Burning Crusade kiegészítő?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, hogy kerül majd bevezetésre a The Burning Crusade kiegészítő a WoW Classicra?

Engem ez a hír egy kicsit demotivált, ami szerint lehet olyan lehetőség is, hogy új szerverek, klónozások nélkül, meg hogy instant level 58. Most konkrétan azért húznék karaktereket és proffokat Classicon, azért játszanék ott, mert ha bejön a TBC, tudjam onnan folytatni. Így meg, ha ezek a lehetőségek bejönnek, teljesen feleslegesen ölném bele az időt.


Ti mit gondoltok? Hogy lesz ez kivitelezve? Véleményeket is kérek erről! Ki várja a TBC-t? Szerintetek hogy lenne a legjobb, és miért?

Szerintetek mikorra várható a váltás? Mennyi van még Classicból?



2020. máj. 15. 12:44
A kérdező szavazást indított:
A meglévő Classic realmek simán átállnak TBC-re.
Új TBC realmek, karakter átvitellel.
Új TBC realmek, instant level 58-al.
Új TBC realmek, tisztán mindenki lvl 1-es karakterrel kezdve.
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, de meg kell várnunk, hogy a Blizzard valami hivatalosat mondjon. A classic annyira nem vonzott. Annó vanilla végén kezdtem el, és bár tetszett, a TBC volt az amikor teljesen ráálltam. A TBC szervereket nagyon várom.


Talán az lenne a legjobb ha új szerverek lennének. De ha a már meglévőkről lehet majd karaktereket átvinni, akkor valszeg újraaktiválom az accountomat, hogy már előre legyen egy 60-asom.

2020. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én most csak azért fejlődök classicon, hogy ha bejön TBC 60-ról könnyebb legyen a 70 :D Mert TBC-n olyan 20%-al könnyebb csak a fejlődés, ugyan olyan szívás mint classicban kb, és ennyi erővel előre dolgozhatok proffok és karakterek ügyén.
2020. máj. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!