Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS vagy PC a jobb? Melyikbe...

PS vagy PC a jobb? Melyikbe érdemes fektetni?

Figyelt kérdés

Én PC-s vagyok. Az van. De barátom mondta, hogy a PS sokkal olcsóbb mint egy gamer gép. Nekem 300k-es GAMER gépem van, amit 5 évenként cserélek. Elvileg még 4 évet bír. Barátom azt mondja vegyek inkább 180k-ért PS-t és azon minden játék megy


Én úgy tudom, hogy ha új játékok jönnek ki, akkor az a PS-en már nem megy, csak amit kifejezetten arra adtak ki. Így a PC megérősebb lenne. Barátom szerint viszont megy PS-en is.


Szerinted ha a játék a lényeg melyik platform jobb?



2020. szept. 17. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Na látom az elvtársak lepontoztak. Nem azt mondtam hogy minden szavam szentírás. Azt hogy az én véleményem szerint a PC drágább de többet is érsz vele, de érteni kell hogy hogy rakod össze és miből.

Mer egy 2 GB-s GTX 1050 ti alatt egy Watch Dogs Legion vagy egy Cyberpunk 2077 meg se nyikkan majd.


A Konzol olcsóbba van és az irányítás is jobb. Viszont a multi az fizetős.


Aztán a kérdező vegye amelyiket akarja. Mondjuk sokat nyom a döntésben hogy milyen címekkel akar az ember játszani.

Illetve érdeklik e az exclusive konzol címek. Uncharted vagy Gran Turismo nincs PC-re.


Na csá.

2020. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért vagy lepontozva, mert nem olvastad el, hogy a kérdező már leírta, hogy Total war játékokkal akar játszani, így nem igazán a grafika az, ami döntő nála.
2020. szept. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
42%

nekem is van mindkettő de játszani inkább a ps-en szoktam. egyszerűen kényelmesebb. akár onnan tudod folytatni, ahol tegnap este abbahagytad. nem basztat a viruskereső, a grafkártya vagy más driverek. a frissítéseket maga letölti és telepíti a háttérben. nem kell azon aggódni, hogy valami nem fog futni a konfigodon,mert ha kiadták, futni fog. ha valamit megvettél a storeból, letöltés, és inditás, nem 2 hetes küzdelem hogy elinduljon. De, rts-re teljesen alkalmatlan, azt továbbra is pc-n játszom. fps necces, de azt lehet gyakorolni, meg sokszor van célzás rásegités

amiben nem értek egyet az előzővel, az a demo. ha nem is mindenhez, de azért vannak demok, amik ingyenesek. gondolom kiadó függő hogy van e adott játékhoz

2020. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!