Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem csinálták olyan...

Miért nem csinálták olyan jóra a gta 5-öt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az van hogy néztem 1 gta 5 vs gta 4 videót, és a gta 4 sokkal realisztikusabb. Jobbak a mentősök animációi, itt rendesen beviszik a korházba! a gta 5 ben csak kijönnek és megvizsgalják... a rendőrök letartóztatják a bűnözőket és rendesen beviszik a bőrtönbe! a gta 5 ben pedig csak agyonlövik, sokkal jobbak az animációk is realisztikusabb a hit/sebzés animáció ha lábon lövöd a rendőrt sántít nem meghal mint a gta 5 ben... Szóval miért nem foglalkoztak vele annyit mint a gta 4 el?

2020. szept. 24. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán a név miatt úgyis veszik, mint a cukrot.
2020. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Leginkább azzal foglalkoztak hogy működjön, ami viszont a 4-ről nem mondható el PC-n, annyira rosszul portolt.

Ilyen összehasonlítási alapot pedig bármelyik nézőpontból lehetne venni, hogy milyen nüansznyi részletekben is valósághű az 5, bezzeg a többi nem. Hibát is bármiben lehet találni, csak keresni kell.

2020. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Az játékos közösség mást igényelt. Mikor megjelent a GTA IV sokan szidták sokan imádták.

Szidás oka a PC-s port, valamint túl realisztikus volt a játék, ezáltal a "felesleges, nem oda illő" dolgokat kivették.

A IV viszont a fizikája miatt szerintem a legjobb GTA , bár nem ez volt a kérdés.

A Rockstar próbált olyan gtat csinálni mint a SA a IV után. Az V akkoriban nagyon jó GTA volt a közösség megítélése szerint, de a játékos közösség felnőtt, és megértődve lett a IV.

Én nekem az V is tetszik, bár szerintem ott az Online miatt kiemelkedő.

2020. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Amiket felsoroltál, azok nekem semmit sem adnak hozzá a játékélményhez. Nálam egy játék legfontosabb kritériuma, hogy legyen jól játszható. Ebben pedig a GTA IV nem remekelt: a mozgás, a lövöldözés és az autóvezetés is borzasztó nehézkes volt (aki szerint a GTA IV autóvezetése "realisztikus", az csak magát égeti le, hogy soha nem vezetett autót). A GTA V ugyan "arcade-osabb", viszont ha valakire rálövök, azt el is találom, és az autóknál nem kell fogcsikorgatva küzdeni a tehetetlen, fék nélküli tömeggel, hogy valahogy az úton tudjam tartani.
2020. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
jó lesz így is a népnek. vagy nem volt rá idő
2020. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

3-as az SA-ban lehetett kajálni, sportolni

ezeket is kiszedték az V-ből

2020. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, helyette viszont berakták a tenisz, darts, golf és triatlon sportokat az 5-be. Most akkor jobb lett vagy rosszabb? Ne egyoldalúan nézd.


5-ben is lehet enni, csak nem éttermekben hanem boltokban/benzinkutakon vásárolsz, plusz ki is lehet rabolni azokat.

2020. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

IV vezetése sokkal realisztikusabb, mint a 90-nel befordulgatni azt meg se érzi az autó.

IV-ben leng a kocsi, jóval több animáció van.

OFF: Ha ezek nem, a IV-ben ugyanúgy lehet Bownlingozni, Dartsozni, Billiárdozni, Achievmenteket gyűjteni, AirHockey(TBOGT, TLAD), lógni haverokkal, enni, inni, netezni, randizni, táncolni(TBOGT), banda háborúzni(TLAD), versenyezni, Küldetéseket újra játszani (TBOGT) és sok más. (Csak hogy a IV mellett is legyen leírás)

2020. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
linkeld már be kiwi vok rá
2020. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2008 As játékról beszélsz... Mondjuk nekem is jobban tetszik az IV, nekem először V volt meg de a szüleimnek kértem hogy a GTA IV et is vegyék meg. És hát így is történt, vajuk be nekem az IV storyja jobban tetszik mint a gta v -é
2020. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!