Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem csinálták olyan...

Miért nem csinálták olyan jóra a gta 5-öt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az van hogy néztem 1 gta 5 vs gta 4 videót, és a gta 4 sokkal realisztikusabb. Jobbak a mentősök animációi, itt rendesen beviszik a korházba! a gta 5 ben csak kijönnek és megvizsgalják... a rendőrök letartóztatják a bűnözőket és rendesen beviszik a bőrtönbe! a gta 5 ben pedig csak agyonlövik, sokkal jobbak az animációk is realisztikusabb a hit/sebzés animáció ha lábon lövöd a rendőrt sántít nem meghal mint a gta 5 ben... Szóval miért nem foglalkoztak vele annyit mint a gta 4 el?

2020. szept. 24. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg apró részletet be lehetett volna még építeni a GTA5-be.

A Maifa2-ben sokkal realisztikusabb részletek vannak, esőben járnak az ablaktörlők a kocsikon, ilyenek.

2020. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
illetőleg miért nem adtak ki update-eket hozzá, hisz már 6 éve kint van pc-n ezekkel még mindig naprakész lenne
2020. okt. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a San Andreas a legjobb a sorozatban.

Az V nekem egy felújított SA, de nem hozott annyi lenyűgözést mint a IV. Az V-ben az Online-t és a vidéket imádom... Tiszta olyan mintha kirándulnál:D

2020. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!