Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Para Minecraft sztorik?

Para Minecraft sztorik?

Figyelt kérdés
Meséljetek

2020. okt. 2. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Herobrine egy kitalált történet, para sztorim meg nem volt. Sőt, szerintem egy ilyen játékban nem is igazán lehetnek nagyon para sztorik.
2020. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Parázni akarsz?

Gondolj a második világháborúra és nézd végig ezt a videót valamikor 23 óra felé... [link]

Jó szórakozást! :)

2020. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+ még ZsombeyHD-nek vannak Minecraft Teóriák címen futó sorozata, abba mindenféle kitalált karaktert mutatnak be, van köztük barátságos és félelmetes/ellenséges is
2020. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gofrisütő ***** válasza:

Hardcoreban bányásztam. Haszntam a replay modot, ahol vannak ilyen glichek, amik egy lillanat alatt eltűnnek. Amikor az ember kreatívban mobok nélkül nappal flatwlordben redstoneozik, akkor könnyen ignorálja. De más a helyzet hardcoreban. Pont beleástam egy bányába, és néhány füves földblock volt egymástól 3-4 távolságra, és pont egy ilyesztő bányazaj is megszólalt. Sehol se voltak mobok, pedig pont egy zombi hörgése miatt találtam a bányára Miután felfedeztem és kifáklyáztam elkezdtem tovább ásni, és...



12 darab gyémánt volt pont úgy, hogy nem látszódott. :D Ez tényleg megtörtént.

2020. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor a tesóm mesélt herobrineről akkor még csak alpha volt betában játszottam a segéd herobrine volt amikor bányában voltam a herobrine cd volt megijedtem kiléptem a játékból pedig nem hiszek herobrine an nem létezik ez furcsa volt nem??
2023. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!