Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? The Sims 4...

Mi lehet a baj? The Sims 4 probléma, tapasztalt játékosok segítségét szeretném kérni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több éve játszom a játékkal. Sok problémával találkoztam eddig de nekem ez új. Sims4 eredeti játék van meg szóval a probléma gyökere nem ez lesz.

Már egy ideje játszom egy családdal és egyik napról a másikra az egyik sim elkezdett buggolni, nem volt hajlandó a parancsokat követni,(mintha elfelejtette volna). Mikor egy szobában volt a többi simmel ők is mindent elfelejtettek és arra az egy simre néztek. Mikor kivittem azt az egyet akkor folytatódott minden. Valaki esetleg találkozott e már ezzel a problémával? A resetsimet már probáltam.


Köszönöm a segítséget előre!



2020. okt. 30. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg betéve neked sok mod amik nem jók együtt? Vagy lehet egy frissítés miatt nem kompatibilis(ek).
2020. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a probléma valami kiegészítő (ruha) lehetett.
2020. nov. 9. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!