Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnám leküzdeni a...

Hogy tudnám leküzdeni a "Social anxiety"-met multiplayer játékokban?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem igazán merek olyan multiplayer játékokkal játszani, ahol számít a csapatmunka, és egymásra is kell támaszkodni és nem csak magadra (pl: wow, vagy overwatch).Ha barátokkal, ismerősökkel játszok semmi idegesség vagy félelem nem uralkodik el rajtam, el tudok lazulni és ténylegesen szórakozni, viszont ha egyedül vagyok idegenekkel, egyszer nem tudok ellazulni, és folyamatosan stresszelek. Attól félek, hogy mindenféle *trágár* szónak elhordanak ha a leg kisebb hibát is elkövetem, ami valószínű, mert kevés olyan MP játékot látni, ahol nem toxic a közösség. Valami tanács hogy tudnám ezt leküzdeni? Persze, opció az is hogy teljes mértékben minden fajta kommunikációt kikapcsolok, de azt nem tartom tényleges megoldásnak, mert attól még nem fog elmúlni ez a félelmem.

2021. ápr. 26. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sea Of Thieves megoldás.
2021. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én amikor WoW-oztam jelentős részben azért sem raideltem, mert kizárt volt, hogy annyi vadidegen ember nyomorát hallgassam/olvassam. PvP-re fókuszáltam, és a barátaimmal arénáztam főleg. Tény, hogy a BG-kben nem feltétlenül csak a barátaiddal leszel, de az arénákban csak velük.
2021. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!