Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Idegbeteg vagyok mert túlságos...

Idegbeteg vagyok mert túlságosan jobb akarok lenni és ha nem jön össze kivagyok akadva (LEAGUE OF LEGENDS) ?

Figyelt kérdés
Elegem van , szeretek játszani nagyon és nem akarom abba hagyni , 24 éves vagyok és hagytam ki egy pár hónapot reflexes játékokból mint pl Call of Duty 4 vagy újabb játékok, szeretek pörgős ugrálós reflexes lenni és úgy érzem bénább lettem pedig több ezer órám van belőle , de nem is most ez a legfontosabb , A LEAGUE OF LEGENDS JÁTÉK az ami szét idegel és nem tudok megelégedni magammal , mert úgy érzem magam minden meccsen hogy jelentéktelen senki vagyok, minek is vagyok ott ,felbasz az ha valaki all chatbe beszól meg "EZ, EASY-zik) , nincs motivációm se , mindig csak ülök és nincs olyan karakter se amihez lenne kedvem , ha túl könnyű a meccs akkor meg csak arra gondolok hogy túl bénát adott be a játék és ettől nem érzem magam jobbnak , ha meg megölnek akkor mindig úgy érzem hogy skilletlen szr vagyok...

2021. nov. 24. 14:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Silver 1-be vagyok és vagy 3x estem le promoból és képes vagyok mostanába belebszni a billbe mert komolyan akarom venni a játékot és soha nem jön össze semmi , nem tudok jobb lenni .........
2021. nov. 24. 14:43
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Emiatt kár idegeskedni. Én is így voltam, és inkább áttértem a PBE aram-ra. Ott legalább feszkó nélkül játszhatok és élvezhetem a legjobb skineket. Mióta bejöttek az új itemek például az Axiom Arc-al funolok, mindenre megveszem másodiknak. Vicces mikor 1 percen belül el tudok nyomni 3 ultit, mert ugye aramon könnyebb resetelni. Engem a ranked már nem izgat, S8-ban meg volt a Diamond, azóta nem is próbálkozok. :D Kis accountokon csináltam, hogy direkt eltrollkodtam a besorolókat hogy dobjon bronz/iron-ba, ott pedig funoltam valami hősökkel, amikkel nem is tudok játszani, de úgy is elvertem az ironosokat. :D Csináld te is ezt, vagy találj ki valamit, amit élvezel. Tök lényegtelen a ranked amúgy is, senki nem ismer, szóval nem mindegy mit ír a profilodon? Ennyike
2021. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha mindenképp rankedezni akarsz (bár most úgy tudom úgy sem számít) és nincs kedved egyik hőshöz se, akkor vigyél a "freelo" champek közül valamit. Azokra értem, akikkel mindegy hogy mit csinálsz, mert úgy is op lesz és mechanikailag olyan könnyű, mint az 1x1, meg beleillenek bármilyen teamcompba. Pl. Lux, MF, Senna, Soraka, Ezreal, Leona, Yuumi, az utóbbi időben amíg nem fogják nerfelni a lethality Xayah. Ha supp vagy és attack speedes adc-d van akkor Lulu, sok dolgod nincs, csak klikk W E. Ezek freelo 0 mechanika 0 iq de op champek, egész platig elvisznek kb. Top/jg-t azért nem írtam egyet se, mert az nehéz és nem freelo. Ha mindenképp egy jg-t kéne mondanom akkor Eve, top/mid Irelia. De inkább menj botra, és könnyebb lesz minden. Szívesen.
2021. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
az a baj mindig más a játék stílusom , van mikor nem bírok magammal és amikor nem kéne rámenni az ellenfélre akkor is rámegyek sokszor nem tanulok a hibámból és önfejű vagyok ,egyszerűen jobb akarok lenni és mindig bízok abban hogy amit csinálok az jól fog elsülni , sokszor nem értem másoknak hogy jön össze , pl sok sok meccsen annyiszor halok amennyit ölök kb
2021. nov. 24. 15:05
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Ahhoz idő kell, hogy felismerd a helyzetet, hogy mikor lehet támadni, mikor inkább visszalépni... Nem tudom mennyi időd van a játékban, és mi a main role-od... Én supp main voltam, pár tankon kívül szinte mindent játszottam. És elég sok idő kell, hogy kitapasztald a hősök power spike-ját. Például tudtam, hogy ha Vayne adc-m van, akkor az early game mindenképp gyenge, és 2v2-ben úgy sem nyerünk, így nem mentem be. De ha van egy Lucian vagy Draven, akik főleg earlyben erősek, akkor már egy cc suppal lv 3 után lehet robbantani. Amúgy az a biztos ha megvárod a jg-t, ha nem tudod mit csinálj, és ha carry vagy akkor farmolj minél többet. Még mindig nem a KDA számít, meg nem a killek, ez a low elo képzelete sajna. A farm és az objektumok sokkal fontosabbak. Egy minion wave ad 100-150 goldot, egy turret plate 160-at. Ha két plate-et leütsz egyedül, miután backel az enemy vagy épp más lane-en van, az már 320 gold, többet kapsz mint amennyi járna 2 killért... A sárkányok is elég fontosak a bónuszok miatt. KDA az semmit se ér, például ha egy support Leona vagy Nautilus vagy, akkor az is a feladatod, hogy tankolj, és esetlegesen feláldozd magad a csapatért... Az pedig nem gond, ha mindig más a játékstílusod, mivel minden hős más játékstílust is igényel... Van akivel aggro kell lenni az első pillanattól, van akivel scalelni kell. Van akivel frontline lehetsz, van akivel hátul állsz és darálsz... Ez nagyon különböző, amit meg kell szokni.
2021. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Amúgy sokat segít, ha nézel pro playereket néha. Twitchen sokan streamelnek, és YouTube-ra is rengeteg replayt feltöltenek minden hősről.

Ha megtanulsz helyesen buildelni az már fél siker. Szégyen amúgy, hogy néha be kell írnom többszázas szintű csapattársaimnak hogy kéne a void staff/lord dominics, pl 2-3 tank ellen, mert semmit nem sebeznek beléjük. Vagy hogy 3-4 ap ellen 0 magic resistjük van, és így tovább...

2021. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na ez igaz lehet , nalam sokszor az van hogy mindig ugyan azt buildelem , és lehet nem is lennék szr :D
2021. nov. 24. 15:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Buildeléshez van valami okos tanács ? Mert van mikor csak magamtól pl rabadon meg voidot veszek meg luden és így tovább , ahogy mondtam mindig ugyan azokat veszem es tuti ez a gond , az is biztos hogy mar a legelején elrontom az 1. Itemem
2021. nov. 24. 15:44
 9/18 A kérdező kommentje:
Most ez csak egy példa volt , nyilvan nem rabadonnal kezdek
2021. nov. 24. 15:45
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen annyi hogy buildelési gondjaim vannak :D
2021. nov. 24. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!