Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Idegbeteg vagyok mert túlságos...

Idegbeteg vagyok mert túlságosan jobb akarok lenni és ha nem jön össze kivagyok akadva (LEAGUE OF LEGENDS) ?

Figyelt kérdés
Elegem van , szeretek játszani nagyon és nem akarom abba hagyni , 24 éves vagyok és hagytam ki egy pár hónapot reflexes játékokból mint pl Call of Duty 4 vagy újabb játékok, szeretek pörgős ugrálós reflexes lenni és úgy érzem bénább lettem pedig több ezer órám van belőle , de nem is most ez a legfontosabb , A LEAGUE OF LEGENDS JÁTÉK az ami szét idegel és nem tudok megelégedni magammal , mert úgy érzem magam minden meccsen hogy jelentéktelen senki vagyok, minek is vagyok ott ,felbasz az ha valaki all chatbe beszól meg "EZ, EASY-zik) , nincs motivációm se , mindig csak ülök és nincs olyan karakter se amihez lenne kedvem , ha túl könnyű a meccs akkor meg csak arra gondolok hogy túl bénát adott be a játék és ettől nem érzem magam jobbnak , ha meg megölnek akkor mindig úgy érzem hogy skilletlen szr vagyok...

2021. nov. 24. 14:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

Mihez kell tanács? Mage? A rabadon elég túlértékelt amúgy, sokkal jobb itemek is vannak annál, főleg hogy a legdrágább item a játékban.

Most adták ki pl a Koronás itemet, ami assassinok ellen tökéletes hogy ne burstoljenek le. Meg ha Zed/Talon ilyenek ellen vagy, akkor utána szerintem egyből Zhonya. Void staff az szinte mindig kell, mivel hogy mindenkinek van egy base mr-je is, még akkor is ha nem is vesznek magic resistet. Tehát alapból többet fogsz sebezni. Rabadon kb csak ezek után jönne nálam...

Ha másik AP ellen játszol, ami nagyot sebez, akkor fontolóra veheted a Banshee-t második itemnek.

Én szeretem a "burn" buildet is, ami a Liandry + az a lila Agony Embrace micsoda a neve. Az annyi HP-t is ad, hogy nem is leszel könnyen megölhető. És a tankokat is jócskán sebezni fogod a másodpercenkénti égetés miatt, az az op benne.

Persze a Luden az optimális amiatt, hogy % magic pent ad a többi itemednek. De a sok HP vagy a defensive itemek (mint az a Királynős, a Zhonya, Banshee) abban segítenek, hogy ne halj meg egykönnyen. Ha beugrik a Zed, vagy Khazix vagy akárki, akkor nem tűntetnek el seperc alatt, mert benyomod a Zhonyát, vagy mert 2000 akármennyi hp-d van és nekik egész egyszerűen nem sebez annyit a combo-juk.

Egyszerűbben úgy tudnám elmagyarázni, hogyha úgy véled, hogy a játékban nincs olyan hős aki leburstöl seperc alatt, akkor mehet a luden rabadon stb, de ha van assassin meg egy fed jg vagy Irelia vagy akármi, akkor inkább a defensive build felé kacsintgass.

Azt azért vedd figyelembe, hogy sebezni csak addig tudsz, amíg nem vagy halott. Ha téged kiszednek elsőként egy teamfightból, akkor 4v5ben már is kevesebb eséllyel indul a csapat. Tehát azért jó ilyen izé assassinok meg diveolós hősök ellen stb ellen inkább azokat venni amit írtam. :D

Ja meg ha sokat healelnek az enemyben, akkor egy Oblivion Orb-ot mindig vegyél már a mythic itemed után. Azt nem muszáj egyből morello-ra fejleszteni, maga az Orb is elég a heal felező hatás miatt. Ez nagyon fontos amúgy ha healelős hősök vannak az enemyben. Nem csak a Soraka olyan, pl egy Irelia ellen is, meg bárki ellen aki conquerort visz, mert egy rakást healel és akkor mind hiába dobod a spelleket, ha visszaszedi a hp-t...

2021. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__11418076..

Itt én válaszoltam a hosszút, ha ez segít.

2021. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

24 evesen igazan túl lehetnél ezen a kamasz hisztin.

A jatek lenyege hogy szorakozz, es ehhez hozza tartozik hogy meg kellene tanulni vesziteni is.

Azzal hogy nyersz, a valo eletben tobbre viszed? Na ugye.

Ugyanigy akkor is ha veszitesz.

2021. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem még vagy húsz éve mondta valaki, és maximálisan igaza volt: ha dühöngsz és frusztrált vagy egy játék miatt, akkor azt a játékot valójában nem is élvezed. Minden játék célja a szórakoztatás, de ha ez nincs meg benne, akkor el kell engedni.
2021. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

13 és 14-es azért ez nem teljesen igaz...

A mai játékok, mint pl. a LOL is nem arra lett készítve, hogy élvezd és kikapcsolódj, hanem arra, hogy instant függő legyél, még ha rühelled is. Ugyanis csak akkor fog valaki mikrotranzakciót létrehozni egy ingyenes játékban, ha függ tőle az élete. Hasonlóan mint a drogoknál. Nézd úgy, hogy a régi játékok 20 éve amik nem okoznak instant függőséget azok olyan mint a fű, nem kapsz rá pár menetből, viszont a mostani játékok pedig olyanok, mint az ecstasy.

Természetesen mint mindig, tisztelet a kivételnek. Én, huszonéves kemény függő gamerként viszont nem igazán ismerek olyan embert, aki tényleg azért játszik egy játékot, mert szereti, az ilyen max 1%-uk. Sokan utálják a játékot amivel játszanak, de nem tudnak megválni tőle. Üvöltenek a játékkal, törnek-zúznak, bántalmazzák magukat, full stresszesek.

A másik, képtelen veszteni. Az egodnak rettentően fájdalmas, ha vesztesz. Főleg azért, mert 90%-a a gamereknek egyszer fulltime streamer akar lenni, tehát a gamerek mocskosul nagy része a megélhetésükké akarja tenni a játékokat. Tehát kiemelkedőnek kell lenni a játékban, különben nem fogsz tudni a világ legjobb munkájában elhelyezkedni. Ez nagyon stresszes, ugyanis ma már senki nem akar gyárban, földeken, éttermekben, irodában, stb helyen dolgozni, sőt senki nem akar tanulni iskolában vagy komplex dolgokat, hogy állása legyen. A játékokat könnyű megtanulni és a streamerségből millióan élnek meg ma, úgyhogy mindenki közéjük akar tartozni. Tehtá a játék lényege itt nem a szórakozás, hanem a megélhetés kérdése már. Az más kérdés, hogy ha mindenki streamer akar lenni, akkor mi lesz a külvilággal, mennyire lesznek elhanyagolva pl a pékségek, kórházak, kormányablakok, stb.

2021. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"A játékokat könnyű megtanulni"

Ez azért vitatható. A LoL viszonylag egyszerű, semmi komplex nincs benne, azon túl hogy 157 hős képességeit meg kell jegyezni.

Viszont egy Dota 2... Na az már durva. Hiába ölsz bele többszáz órát, kb ugyanott vagy, mint egy full kezdő. Rettentően komplex játék.

2021. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Bocsánat, a legtöbb játékot könnyű. Természetesen vannak nagyon komplexek, mint a Dota 2, stratégiai játékok és társai.

De a legtöbb, főleg a nagyon nézettek azok az egyszerűbb kategóriába sorolhatóak, nem véletlen nézik a legtöbben. Ilyen a LoL, Fortnite, CS:GO, Minecraft, GTA V, COD, stb.

2021. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15, Nos ezzel nem egeszen ertek egyet.

Nem lesz mindenki instant fuggo, rengeteg casual jatekos van, plusz hiaba fuggo az illeto, ha egy fillert sem fog kolteni.

A jatekokat a "balnak" kifogasara tervezik. Azok a jatekosok akik onmagukban tobb penzt koltenek mint 20 masik fizeto jatekos egyhelyen.

A regi jatekokat folosleges felhozni. 21 eve jatszom, viszont akkor nem letezett a cash shop es wallet warrior fogalma, mas volt az egesz marketing es piac.


En meg boven 30 feletti hardcore gamerkent az elmenyert jatszom. Sosem volt mmoban fullos karim, nem szedtem be az osszes skint, achievmentet, challenget, nem erdekelt a clan war, stb.


Üvöltenek a játékkal, törnek-zúznak, bántalmazzák magukat, full stresszesek.

A másik, képtelen veszteni.

Ezt akinek nem inge ne vegye magara, de a mostani generacio egyik tulajdonsaga, es nem csak jatekon belul.


Utolso bekezdessel majdnem egyetertek, szerintem szerencsere nem 90% az arany.

Meg van remeny.

2021. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!