Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg?...

Melyik játékot vegyem meg? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Nezelodok Playstation store-on és a bőség zavara van. A Red dead redemption Ii-t, AC Odyssey és a Valhallat néztem ki, ezenkívül van még jó néhány, de erre a háromra szűkült a történet... Mindegyiket meg fogom venni csak nem tudom, hogy melyikkel kezdjem a végigjátszást. Van otleteket? Vagy esetleg JOBB otletetek?

2021. dec. 29. 19:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%

The Witcher 3 Wild Hunt

A világ legjobb játéka

A felsoroltak közül az AC odyssey-jel kezdj szerintem

2021. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%

red dead 2 a legjobb

ne hallgass az elsőre :)

2021. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%

RDR 2 egy elég lassú játék, inkább a történet a lényeg, ne várj tőle vadnyugati GTA-t, van benne akció is azért de nem az a fő eleme.


Odyssey esetében ha az Origins-el játszottál, akkor lényegében azt fogod kapni görög környezetben, bár hozzá kell tenni, pár fontos dolog ebből derül ki még az Origins kapcsán is tekintve, hogy előtte játszódik. Ja meg elég hosszú, nekem a 100% minden achival 140 óra volt. Origins megvolt ugyanígy 90 óra alatt.


Valhallát még nem próbáltam azzal várok míg kijön minden DLC.

2021. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%

Kezd avval amihez kedved van, Odyssey valhalla ZS-kategóriás RPGk, a Red Dead meg akció kaland játék.


Red Dead 2 szerintem egy mestermű és a játék ipar egyik kiemelkedő alkotása, lenyűgöző grafika, élethű sztori, nagyon jól megírt karakterek. Valóban nem annyira akciódús mint egy GTA, de azért unatkozni se fogsz és fizikai elemek hihetetlenek, amik által szinte minden lehet csinálni a játékban.


Odyssey, Valhalla szerintem kicsit repetitív ugyan azt csinálod szinte minden küldetésnél, fölöslegesen nagy a Map, a karakterek elég gyengék a sztori sem egy nagy eresztés, az AI is eléggé buta, ha játszottál az Originssel akkor sok újat nem fognak nyujtani ezek a játékok, sőt sztoriban szerintem kicsit gyengébbek is lettek mint az Origins.


De azt neked kell eldöntened, mihez van kedved.

2021. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
52%
A legújabbat venném, a Vallhallát.
2021. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
20%
4-es: Oké, azt vágjuk hogy RDR fan vagy, de azt nem hiszem, hogy a 3 új AC közül bármelyikkel is játszottál, ha képes vagy azt írni, hogy gyenge karakterek, meg történet, mikor pont hogy épp egy nagyon jól felépített történetet hoztak össze Origins megadta a rend alapítását, úgy hogy közben a karaktereknek a saját életét is követhettük, a saját családi drámájukat. Az Odyssey meg ennek alapozott alá, a DLC-k ben meg feltették a pontot az I-re azzal, hogy kiderült, hogy pontosan ki kinek kicsodája, és hogy kapcsolódik egymáshoz a két területen történt események illetve karakterek.
2021. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Az Origins-nek a sztorija valóban egyész jó volt, Bayek személyes vendettája tetszett, és a Hidden Ones-ban nagyon jól bemutatták a Testvériség megalakulását. Viszont az Odyssey sztorija tényleg baromi gyenge, Kassandra és Alexios családi összehozása nem volt valami nagy eresztés, a dialógusok is néhol baromi kellemetlenek voltak és a döntéseidnek se volt igazán súlya. LOTFB volt sztori szempontjából ami értékelhető volt és ténylegesen hozzá tett az AC világhoz, de a többi nekem kicsit alibizés volt, szrintem az UBI se nagyon tudja már hova akarnak menni evvel a sztorival, mivel Desmond óta elég nagy katyvasz és csak ontják magukból az érdektelenebbnél érdektelenebb karaktereket/történeteket, ezt nem is igazolja más jobban, mint hogy a kövi AC-t Live service-nek akarják megcsinálni, aminek nem tudom, hogy lesz értelme.
2021. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Kerek egészében nem tudok nyilatkozni, mert Valhalla még kimaradt nekem, gondolom az is tesz hozzá.
2021. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelmű, hogy a Red Dead Redemption 2. A generáció legjobb játéka.
2021. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%
Még egy a Red Dead II mellett.
2021. dec. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!