Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg?...

Melyik játékot vegyem meg? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Nezelodok Playstation store-on és a bőség zavara van. A Red dead redemption Ii-t, AC Odyssey és a Valhallat néztem ki, ezenkívül van még jó néhány, de erre a háromra szűkült a történet... Mindegyiket meg fogom venni csak nem tudom, hogy melyikkel kezdjem a végigjátszást. Van otleteket? Vagy esetleg JOBB otletetek?

2021. dec. 29. 19:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
68%

Amondó vagyok, hogy kezd az Odyssey-vel, aztán Valhalla majd utoljára RDR, mivel ha az RDR-el kezdenél és utána az AC-vel, azt hiszed hogy valami indie játékkal játszol.


A történetvezetés, a karakterek, a szinkron olyan kellemetlenül gagyi az utóbbi AC játékokban, hogy az már zavaró. Egyedül a világ és a felfedezés éri meg az Odyssey-ben meg a Valhallában, mivel sajnos a többi része a játéknak csapnivalóan igénytelen.

2021. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
3%
Na folytatja tovább a dolgot, az ember azt hinné, hogy értelmesebbek az emberek, de hát nem.
2021. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
67%

#32


Két külön ember írja ezeket. :D

2021. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
3%

Én az Rdr2 Onlinet próbáltam és hamar meguntam :lassú a játékmenet, irtó körülményes, a töltési idők meg felháboritóak még az ssdmen is.


Az ac vagy far cry meg pillanatok alatt betöltik a több négyzetkilométeres mapokat és nem kell fél órát lovagolni egy mellékküldihez.

2021. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
80%

34-es, nem muszáj fél órákat lovagolni az RDRII-ben a mellékküldetésekhez, lehet használni a Fast Travel funkciót. De érdemes lovagolni, mert közben rengeteget láthatsz (a természetet, megtámadhatnak az állatok, más banda tagjai, segítségére lehetsz másoknak, stb.) Szinte kimeríthetetlen az RDRII.


Egyébként meg nem az RDRII Online-ról volt szó, hanem a Story-ról.

2021. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
80%
#28 "RDR 2 a világ 2. legnagyobb lócitromja", "Cyberpunk után ez a legnagyobb latrina" ez a két kijelentése hülyeség és akkor még finom voltam
2021. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
80%
#34 az rdr2-ben milyen töltési időkről beszélsz? végig tudsz menni a térképen töltés nélkül
2021. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
77%
37-Az onlineban egy 5 perces lóverseny, amit tiszta szívás volt megcsinálni, mert keresztbefutottak nekem mindig és lerepültem- minden újrakezdéskor 5 perc töltés minimum...
2021. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
87%

#34


Érdekes, hogy egy masszívan sztori központú játékról a multi alapján mondasz véleményt.

2021. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
17%
39-Szerintem az onlineban is van sztori ha jól emlékszem.
2021. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!