Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg?...

Melyik játékot vegyem meg? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Nezelodok Playstation store-on és a bőség zavara van. A Red dead redemption Ii-t, AC Odyssey és a Valhallat néztem ki, ezenkívül van még jó néhány, de erre a háromra szűkült a történet... Mindegyiket meg fogom venni csak nem tudom, hogy melyikkel kezdjem a végigjátszást. Van otleteket? Vagy esetleg JOBB otletetek?

2021. dec. 29. 19:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy látod, neked mennyi pipád van? nekem annyi van helyette hogy a te válaszod
2021. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Ki kell jelentkezni az oldalról, alapból nem vagyok bejelentkezve, így mielőtt bejelentkezek hogy választ írjak, látom a sajátom is.
2021. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
68%
Én vagyok a 10-es, és az én nevem Matthew Kirby. A másik Wilbur Walsh. Semmi közöm hozzá, alig ismerem.
2021. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
75%

Én a kilences vagyok, szóval rohadtúl nem egy ember írja az RDR 2-őt.


Ezek közül az RDR 2 a legjobb, ez vitathatatlan. Minőségben közelébe sem ér egy AC sem. Persze azoknak nyilván nem tetszik, akik COD-on szocializálódtak, és csak hentelni szeretnek agyba-főbe. Lassabb, mint a mai a játékok, de ennek a játéknak élvezni lehet minden pillanatát. A Ubisoft csak díszletek csinál, annyi gagyisággal találkozik az ember, hogy nincs meg az az illúzió, hogy az a világ létezik.


Ezzel szemben a Rockstar gyakorlatilag alternatív univerzumokat csinál. Én 100%-ra kijátszottam a játékok (mondjuk azt elsimerem, hogy ehhez voltak olyan követelmények, amik tényleg unalmasak voltak) és még így is egy halom érdekesség maradt a játékban. De bármerre megy az ember, találkozik valamivel. Tényleg olyan, mint egy igazi világ.


Persze sajnos a legtöbb játékos igénytelen, ezért nem érdeklik ezek a dolgok. A legtöbb ember olyan, hogy előrendeli az agyon hypeolt divatjátékokat, kipörgeti a sztorit, aztán eldobja, mint egy használt kotont. Ez RDR nem az ilyen emberek játéka.

2021. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Ezen ne vesszetek ossze.

Bár én sem értem, hogy valaki H képes eladni játékokat, főleg minosegieket. Nekem meg a ps1-em is megvan (PS2, ps3 is van, csak ők most "pihennek"), idén tölti 20. Évét és sosem dobnam el magamtól (plusz egyik játékot sem) :)

2021. dec. 30. 17:03
 26/42 anonim ***** válasza:
3%
Valhalla. Vagy valamelyik régebbi AC. a RDR 2 a világ 2. legnagyobb lócitromja. Még akkor sem játszanék vele ha fizetnének érte. Cyberpunk után ez a legnagyobb latrina.
2021. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
87%
#26 ez is egy vélemény, de elég nagy hülyeség
2021. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
15%
Miért lenne hülyeség? Simán lehet, hogy valaki jobban élvezi az AC-t, mint az RDR2-t. Lehet, hogy valakinek az a játékstílus jobban bejön, mint az RDR-é. Bár bevallom, a Red Deaddel nem játszottam. Vagy ott van a The Witcher 3, ami szintén korszakalkotó, nagyságrendekkel izgalmasabb, mint amilyennek a Red Dead tűnik. És a Witcher világa sem éppenséggel halott
2021. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
85%

#28


De ő nem erről beszélt, hanem kijelentette, hogy hulladék az RDR.

2021. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
18%
A másik meg AC-ról jelenti ki ezt és RDR az isten nála, ugyanazt nyomja mindkettő csak két oldalról.
2021. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!