Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg?...

Melyik játékot vegyem meg? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Nezelodok Playstation store-on és a bőség zavara van. A Red dead redemption Ii-t, AC Odyssey és a Valhallat néztem ki, ezenkívül van még jó néhány, de erre a háromra szűkült a történet... Mindegyiket meg fogom venni csak nem tudom, hogy melyikkel kezdjem a végigjátszást. Van otleteket? Vagy esetleg JOBB otletetek?

2021. dec. 29. 19:09
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

#38 annyi nincs, plusz a lobbi is vár

amúgy a lóverseny elég szar

próbáld ki a call to arms-ot. most 5-ig külön karácsonyi pályák vannak

2021. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Egy kis helyzetjelentés: nekem tetszik az Odyssey, mivel az Originst még nem játszottam ki, ezért nekem minden újdonság. A másik ami nagyon király, H sok helyen voltam már Görögországban és a hangulatát visszaadja. Úgy érzem, H jól döntöttem, engem lekot. :) Odyssey után jön a Red, majd a Valhalla.
2022. jan. 5. 18:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!