Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg?...

Melyik játékot vegyem meg? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Nezelodok Playstation store-on és a bőség zavara van. A Red dead redemption Ii-t, AC Odyssey és a Valhallat néztem ki, ezenkívül van még jó néhány, de erre a háromra szűkült a történet... Mindegyiket meg fogom venni csak nem tudom, hogy melyikkel kezdjem a végigjátszást. Van otleteket? Vagy esetleg JOBB otletetek?

2021. dec. 29. 19:09
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Mindenkinek megy a kéz. Végül úgy döntöttem, hogy az Odysseyt letoltom, a Red-et lemezen szerzem be, legyen meg fizikalisan egy ilyen mestermű.
2021. dec. 30. 08:39
 12/42 anonim ***** válasza:
25%
Legalább ne ugyanarról a profilról tegyél úgy mintha már lennél...
2021. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
20%
Am ha nem esett le RDR2-re egy és ugyanaz írta a kommenteket egyedül.
2021. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
25%
Haggyátok rá, ez mindenhol csak RDR-t imádja, azt már nem reklámozza, hogy a angy emsterművét azon játékok között tartják számon amit arányaiban legtöbben hagytak félbe simán mert nagyon könnyen rá lehet unni, tekintve, hogy lényegében inkább egy interaktív mozi és nem játék, többet nézel benne átvezetőket, meg lovagolsz két küldetés között mint amennyit nettoban valóban játszol. Nem csoda, hogy megunják az emberek.
2021. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
82%

hát nem, mert én írtam a #2-t és a tobbit nem

a storyban 270 órám volt, az onlineban 4000, 2018 novembere óta

messze jobb mint az AC-k


amúgy meg izlésen, vagy hogy kinek mi tetszik, felesleges vitatkozni


ha meg már mesterművekről beszélünk, akkor az a Ratchet and Clank Rift Apart, minden percét élveztem. vagy ha ps4 akkor a Kingdom Hearts 3

2021. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Akinek meg az AC-k tetszenek jobban annak az AC-k lesznek a legjobbak, akinek a Sims annak a Sims lesz a legjobb ez ilyen egyszerű.


Mondjuk azt én is olvastam valahol, hogy RDR2 esetében sokan hagyták félbe, de nem idei cikk volt már régebbi, idén a fordítottja volt hogy mely játékokat fejezték be a legtöbben, ott meg RE Village nyert.

2021. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%

#14 ja ha már neked nem tetszik, meg unalmas, akkor másnak is az. pont az a jó benne, hogy lassú, nincs benne örökös pörgés.

anno amikor ps-re kijött, nem kocka ismerettségi körben ezzel demóztam, hol tartanak most a játékok

amúgy pl lovak terén eddig ők a legjobbak, legélethűbbek, 3 éve

2021. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de pont ugyanazt csinálod a másik oldalról mármint az elfogultságot.
2021. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

#13 Am ha nem esett le, mindenkinek 4 pipája van ennél a kérdésnél, szóval a te gondolatmeneteddel, minden választ egy és ugyanaz az ember írta.


Fölösleges összeveszni azon, hogy mi a jobb játék, mindenki mást szeret és a kérdés lényege nem is az volt, hogy melyik játék a jobb, hanem csak szimplán, hogy melyikkel kezdjen el előbb játszani a kérdező.

2021. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
66%
Mivel én is 4 pipás vagyok így csak tudom, hogy melyik komment az enyém és melyik nem, ileltve Neked pl 4,5 van zölded.
2021. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!