Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS5 miért sokkal népszerűbb...

PS5 miért sokkal népszerűbb mint az Xbox Series X?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 19:13
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
10%
Mert jobb
2022. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

"Mert jobb"


Kifejthetnéd hogy miben jobb.

2022. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
30%
A konzolra megjelenő játékok miatt.
2022. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
De a multiplatform címek tekintetében az Xbox is van olyan jó nem? Főleg hogy sokkal olcsóbban lehet játszani rajta a Gamepass miatt
2022. jan. 14. 20:53
 5/34 anonim ***** válasza:
20%
Multiplatform címek tekintetében teljesen mindegy a platform. A gamepass meg leginkább gyerekeknek és munkanélkülieknek jelent megtakarítást, illetve cseszheti, ha nincsenek benne a ps exkluzív játékok.
2022. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
De azok pc-re sincsenek :D Persze a pc-sek nem is vesznek konzolt, csak valahogy mégis irreálisnak tűnik a különbség az eladások között.
2022. jan. 14. 21:25
 7/34 A kérdező kommentje:
Meg nem hiszem hogy aki playstationt vesz kizárólag az exkluzívok miatt veszi.
2022. jan. 14. 21:28
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
MOndjuk ennyi erővel úgy illene összehasonlítani, hogy Series S és X együtt, tekintve, hogy ugyanaz a platform csak más teljesítménynel.
2022. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Az X van a PS5 mellett teljesítményben és árban is, én még nem tudtam eldönteni melyiket vegyem de valóban az S is szóba jöhet mert nem sokat kéne ráfizetnem a PS4-emre ha lecserélném.

De most olvastam hogy volt egy statisztika a legnépszerűbb konzolokról és még a PS4 is majdnem megelőzte a Series X-et.

2022. jan. 14. 21:39
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

PS5 inkább a két Xbox között helyezkedik el. Bár igazából csak grafikus oldalról lehet leginkább összehasonlítani. Procik hasonlóak, órajeleket nem tudom fejből. Memoriarendszer meg totál más.


Amúgy ez a népszerűség most olyan dolog, hogy szerintem nem döntő tényező. Mondjuk ismerősi körben valahogy mindenhol Xbox van valamelyik generációs, legtöbben a game pass miatt döntöttek mellette, ami lássuk be tényleg egy elég jó dolog, fillérekért van egy rakat játék.

2022. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!