Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehetne tenni, hogy...

Mit lehetne tenni, hogy laptopot HDMI kábellel lapostévével öszekötve tudjak a tévén játszani a Witcher 3-mal?

Figyelt kérdés
Az történik, hogyha összekötöm a tévével, és úgy elindítom a játékot, akkor bejön a főmenü, de utána, amikor a játékot indítanám, csak sötét képernyő jön, és nem történik semmi. Ha kihúzom a HDMI-t, akkor megoldódik. Próbáltam rákeresni, láttam, hogy mások is találkoztak már ezzel a problémával. Ott olyan javaslatokat láttam, hogy a képernyőfrissítés hertzét kell átállítani, meg hogy windows gomb + p-vel beállítani, hogy átmenetileg csak a másodlagos képernyő (ez esetben a tévé) szuperáljon. Nos, mindkettőt próbáltam, nem oldódott meg a probléma. Ti esetleg tudtok valamit?

2022. jan. 22. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Azonos a notebook monitorjának és a TV-nek a felbontása? pl mindkettő 1920*1080 vagy 1366*768 stb?

Ha azonosra be tudod állítani, akkor tükrözd a notebook képernyőjét, tehát mind a két megjelenítőn ugyan az legyen a kép. Notebook beállításoknál állítsd be hogy ne csináljon semmit a gép, ha lehajtod a monitort (összecsukod). így mennie kell(ene), csak kell külön USB-s egér+bill vagy kontroller.

2022. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Ha a játékot elindítom, akkor ugyebár változik a laptop felbontása. Ezt állítsam be a tévére is vagy a játékon kívülit?
2022. jan. 24. 10:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Az amúgy való igaz, ha a játékot nem teljes képernyőn futtatom, úgy megy rendesen a tévén is.
2022. jan. 24. 10:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, a játékot beállítottam ugyanarra a felbontásra, mint maga a laptop és a tévé. Így el is indul rendesen. De van egy érthetetlen hülyeség. Ha a kontrollert bedugom a laptopba, és úgy indítom el a játékot, ugyanúgy jelentkezik a fenti probléma. Mi lehet ennek az oka? :O
2022. jan. 24. 10:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Most meg elindult. Fene érti.

A lényeg, hogy immáron nem lehetetlen. Köszi a tanácsot!

2022. jan. 24. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!