Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox series s vagy one x?

Bencevagyok17 kérdése:

Xbox series s vagy one x?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 15:59
A kérdező szavazást indított:
series s
one x
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Gyűjtés, és Series X.


Az One X előző generáció, lassan játék se jelenik meg rá.

A Series S meg olyan gyenge, hogy kb low - very low grafikán megy rajta minden.


Hosszabb távra egyértelműen jobb választás 1-2 hónap múlva egy Series X 185 ezerért.

2022. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
#2 te olyan hülye vagy hogy már fáj :DDD Low grafika? hol élsz te? Próbáltad már amúgy? Mármint nem youtube videókat nézegetve hanem konkrétan egymás mellett a két konzolt két tévén? Ugyan nincs series x-em, csak S, de pl a wrc10 minden csak nem low grafika minőség ahogy fut... Vagy csak fogalmad sincs mi az a low grafika, amikor régen gyenge pc-m volt, és fps configokkal tudtam csak 30 fpst kicsikarni játékokból, na az volt a low beállítás, a vonalak úgy néztek ki mint a lóhugyozás kb, a talaj meg mint a hányás.
2022. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Fájdalmasan hülye vagyok, mert hosszútávon jobb befektetésnek gondolok egy - 3x erősebb, 2x nagyobb tárhellyel rendelkező - X-et 2 hónap múlva, mint most egy S-t. Értem.

Most még lehet nincs annyira észrevehető különbség a 2 konzol között, de 2-3 év és ott tartunk majd, hogy az S képes lesz kb FHD 30fps-re jobb esetben medium grafika mellett.

A WRC 10 alátámassza ezen állításom, mert az már most medium - 30fps, illetve low 120fps beállításokkal rendelkezik, nyilván utóbbinál jelentősen csökkentve a felbontást.

A tárhelyről meg ne is beszéljünk. Hány játék fér rá? 2? Nekem az X-en 5 játékkal majdnem tele van az 802GB. Akkor mire elég 364GB?


2-3 év, és drasztikus különbségek lesznek a 2 konzol között - bár szerintem most is van - az S harmad akkora teljesítménye miatt.

Annyival nem drágább az X, hogy ne érje meg +2 hónapot gyűjteni rá.

2022. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!