Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a legnagyobb forma a...

Ki a legnagyobb forma a GTA-szériában?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Big Smoke
Ryder
The Truth
Brucie Kibbutz
Roman Bellic
Yusuf Amir
"Gay" Tony Prince
Lamar Davis
Trevor Phillips
más
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Rydert imádtam, !SPOILER! kár, hogy viszonylag hamar meghalt, és előtte sem szerepelt sokat.
2022. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem Ricardo Diaz a Vice City-ből. Kolumbiai drogbáró, aki kinézetre leginkább Danny DeVitóra hasonlít és emellett egy komplett pszichopata, aki sörétes puskával lövöldözik galambokra és szétrúgja a tévéjét, ha nem az a ló nyer a versenyen, amelyikre fogadott. Imádom! :D
2022. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért Yusuf Amir se gyenge. Az Arab Money 2009/10-ben mindent vitt.
2022. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nemtudom azt a genny Trevort hogy lehet szeretni.. valaki írja már le
2022. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

#4


Én sem értem... Valószínűleg ez a "Jaj, Trevor olyan vicces, hogy ilyen őrült, szeretem az őrült embereket, én is őrült vagyok, mert attól olyan egyedi vagyok" mentalitás áll mögötte.

2022. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Mike Toreno
2022. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tommy Vercetti az ász! :D Jó kis menő tipikus olasz-amerikai bigboss maffiózóvá nőtte ki magát a játék során. Tetszik a hangja is, külsőre amúgy tiszta Ray Liotta + Malek Miklós kinézete van.
2022. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!