Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Conan exiles tört játékon...

Conan exiles tört játékon single player offline módba, ha játszom nem lesz purge, azazhogy npc-k támadják a bázison?

Figyelt kérdés
Egyébként a piratebayról szedtem.

2022. ápr. 24. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Igen, Vedd meg eredetiben. :)
2022. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most akkor igen vagy nem? xD
2022. ápr. 24. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Deritsd ki, ha le tudtad lopni akkor ez is menni fog. ;)
2022. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Majd hülye leszek ennyi pénzt kiadni érte.

1-2 hónap múlva úgy is törlöm mert megunom, mint az összes többi gamet.

De azért kösz a hasznos választ.

2022. ápr. 24. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

"Majd hülye leszek ennyi pénzt kiadni érte."


Hát tudod játszani sem kötelező vele. Szóval erről ennyit. Ha meg megunod akkor meg pláne kár. Az alapjáték csak 40 euró, várj leárazásig. Nem kell hogy teljes áron vedd. Én is több mint fél évet vártam Code Vein leárazásra és most 80% leárazásnál azonnal meg is vettem.

2022. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kulcscserélő oldalakon valószínűleg még jobb áron megveheted mint egy szürkepiacon. Nekem megvolt a játék 3 éve, de nem szeretem a műfajt, 8,5 euróért adtam el a kulcsot. Ha csak dupla áron adja tovább a vevő, akkor is 17 euróért beszerezhető, és nem 40. Csak kicsit szét kell nézni a neten, fórumokon.

Én a tört programmal felrakott kártevőktől jobban tartanék a helyedben, mint hogy nem tudsz normálisan játszani.

2022. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!