Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem sebeznek a fegyverek...

Miért nem sebeznek a fegyverek valósághűen a játékokban?

Figyelt kérdés

Mármint tudom hogy nyilván teljesen valósághűre még nem tudják megcsinálni mert ahhoz be kellene lépni a játékba úgy mint a Mátrixban a "tüske" kábelt az agyba dugva. De arra gondolok hogy a fegyverek egyszerűen nevetségesen keveset sebeznek online multiplayer alatt. A legtöbbször én adom le az első lövést ami talál is sokszor fordul elő hogy sniper fegyverrel mellkason lövök valakit és a játék jelzi is a találat és nem hal meg mégsem csak a második vagy néha harmadik lövésre.(Pl ha pajzsa van). De hogy ne az legyen hogy biztos én játszom szarul: Sokszor van olyan hogy elkezdenek hátba lőni közelről gépkarabéllyal és még megfordulok és én lövöm le az ellenséget. Olyan mintha terminátorok rohangálnának a pályán, dobni kell rá egy gránátot meg közben kell szitává lőni és akkor talán meghal. A valóságban még egy lövedék álló mellényre maroklőfegyverből leadott lövés is rohadtul fáj és harcképtelenné tesz. Egy nagy kaliberű távcsöves fegyverből leadott lövés testre pedig biztos azonnali halált jelentene a valóságban akármi is lehet az emberen.


Magyarán ami szerintem az igazi problémát jelenti hogy javarészt kiveszi a játékból a valóságos taktikázásnak (és az általi győzelemnek a lehetőségét). A játék arra nevel hogy nem baj ha meglőnek mert majd te is lövöd közben az ellent és akinek előbb lemegy az "életcsik" az döglik meg a másik meg rohangál tovább a pályán. A valóságban a leg ritkább esetben van ilyen. Nem az van hogy majd fogy a kis életed ha már túl kevés van akkor visszadugod a képed a fedezék mögé és majd pár mp alatt meggyógyulsz aztán megint pár golyó eltalálhat. Nevetséges az egész. Szerintem sokkal élvezetesebb lenne ha a fegyvereknek tényleg a játékban érezhető ereje lenne mint a valóságban ahol akár egy golyó eltalál és neked annyi. Nem egyszer van olyan hogy berohanok egy szobába ahol valaki már vár rám és tüzet nyit rám, fröcsög a vérem de még ki tudok gyorsan rohanni a szobából mert nem tudom hol van, aztán pár mp múlva visszarohanok futásból guggolva csúszva és én lövöm le holott a valóságban már akkor halott lennék amikor először bementem. Szerintem ez így szánalmas mert csak a darálásról szól az egész és mindig az győz aki jobban tudja tartani a célkeresztet a másikon. Ami példákat mondtam azok pl a Warzone-ban tapasztaltam.


2022. máj. 24. 18:55
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
És bocsánat hogy nem fogalmaztam elég hiperbolikusan hogy te se erthesd félre :)
2022. máj. 24. 21:11
 32/59 anonim ***** válasza:
29%
Ilyenkor hol vannak az adminok?
2022. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kell eltúlozni, csak azt kéne írni amit gondolsz. Pláne, ha a tények ismeretében bárki hibás következtetésre juthat.
2022. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

"Nos, ha úgy véled, hogy ha egy mondat tartalmazza a szerinted szót, valamint KÉRDŐjel van a végén, az állítás, akkor igen. Csak kár, hogy ez sem igaz."


Állító kérdésnek hívják. Ha valakinek be akarsz szólni és utána pedig tenni az agyad hogy "dehát én csak kérdeztem, kérdőjel van a végén" akkor azt pont így csinálják ahogyan te is.

2022. máj. 24. 21:14
 35/59 A kérdező kommentje:

"Ilyenkor hol vannak az adminok?"


Na a másik teremtés koronája aki élete legnagyobb problémájának tekinti kedd este negyed 10 kor hogy miért nem tesznek rendet a gyakorin :D taps! Tudod van ám a jobb felső sarokban egy x amit ha megnyomsz akkor nem kell látnod elviselned. Vagy ha a meg válaszolt kérdések közül ezt eltavolitod akkor sem kell.

2022. máj. 24. 21:17
 36/59 anonim ***** válasza:
87%
Este 10ig van moderáció csak megjegyzem, amúgy meg rövidre elhet zárni: Nincs igény ilyen játékokra akkora hogy megérje fejleszteni sokat. Ennyi a titok.
2022. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

"Semmit sem kell eltúlozni, csak azt kéne írni amit gondolsz. Pláne, ha a tények ismeretében bárki hibás következtetésre juthat."


Elmagyaráztam neked. Nyilván leeshetett hogy félreértésről van szó... De azért hajtogatod önnön nagyszerűséged..

2022. máj. 24. 21:19
 38/59 A kérdező kommentje:

"Este 10ig van moderáció csak megjegyzem, amúgy meg rövidre elhet zárni: Nincs igény ilyen játékokra akkora hogy megérje fejleszteni sokat. Ennyi a titok."


Ezt adom! Köszönöm a választ!

Az említett játékokat meg fogom nézni

2022. máj. 24. 21:20
 39/59 anonim ***** válasza:
85%
Inkább menj és lődd le magad, ha már ennyire élethű dolgokat akarsz. Vagy menj el pszichológushoz, mert ha ez neked így és ennyire beakadt, akkor gondok vannak a kobakodban és nem is kicsik.
2022. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
76%

"Állító kérdésnek hívják."


A fogalom létezik. Az én kérdésem azonban semmilyen állítást nem tartalmazott.


Példa az állító kérdésre:


"Ha már így lesöpredékezted aki szimulátorral játszik, nem tűnt fel, hogy valójában közéjük tartoznál?"

2022. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!