Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok törtön a World of...

Hogy tudok törtön a World of Warcraft Legion kiegészítővel játszani?

Figyelt kérdés

Eddig Tauri wowoztam de évek óta nem elérhető rajta a Legion kiegészítő..

van valami alternatíva helyette?



2022. okt. 4. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tauri? Amikor egyetemre jelentkeztem akkor jött ki rajta kb a MoP.

Végig jártam 5 év egyetemet és már jó ideje a szakmámban dolgozok, és még mindig ott tartanak. A gyerek aki akkor született amikor kijött rajta a MOP már lassan iskolába jár.

Az már egy eléggé halott projekt szerintem.


200-500 playerszám körül operálnak már jó ideje, az összes realmján együttesen. A legkisebb nemzetközi szerók vannak már ezen a szinten.


Én még akkor kezdtem a wowot amikor tele volt a net magyar wow szerverekkel. Az volt még az arany kor.

Eurowow szerver.. WNT WoW NoFear.. Revolution World.. Gonzy wow.. Budapest wow szerver.. Nightmare wow..


Amikor nem győzted átírogatni a Realmlistet hogy nézelődj a magyar wow szerók között. Azok voltak az idők.


Tele volt a piac. És akkor tűnt ki a Tauri a sok kicsi közül még. Aztán ahogy tűnögettek elfele ezek a szerverek, végül a Tauri maradt egyedül.


Elég sokan játszottak rajta, csak hát ez a lassan 6-7 éves MoP kb kinyírta az egészet.


Én még a MoP elején játszottam ott, Catában nagyban toltam a klánommal, élvonal klán voltunk, mindent ütöttünk HC-n, legjobb emlékeim vannak onnan. Aztán bejött a MoP.. és elkezdett a klán lemorzsolódni. Szépen lassan kihalni. Először csak tagok léptek le, aztán officerek, végül egy nap arra logolsz fel hogy a guild master kiírta a guild chatre hogy ennyi volt, megy eredetizni.

Elképesztően sokan léptek le. Konkrétan kihalt alólam a klán.


Most reggel például 23 ember van online a Tauri realmen. 23.

A WOD realmen amin annó tényleg elég sokan játszottak, meg 9..

Ide jutott a szeró.


Én még próbáltam Taurizni egy ideig, de ez a MoP nem az én kiegészítőm. Így klán meg haverok nélkül végképp élvezhetetlenné vált nekem.


Ezért elmentem eredetizni és azóta is ott tolom. 2 havonta 10 ezer annyira nem nagy pénz szerintem.


Viccen kívül szerintem kell legalább 10 év a MoP megjelenésétől addig, hogy kijöjjön a Legion. Olvastam néha fórumokat, és nem túl bíztató dolgok vannak ott. Alig pár %-os a készültség, és eléggé hervasztó ahogy haladnak. Én már elengedtem.


Eredetin játszhat az ember számtalan magyarral. Classic szerókon épp úgy mint Retailen. Tömve vannak szerverek, konkrétan van hogy csak magyar szavakat olvasok a chaten. Én ott találtam meg a számításaimat.

2022. okt. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én arra leszek kíváncsi, hogy amikor most Wotlk után jön a Cata, és kijön a MoP Classic is eredetin, akkor vajon azok a külföldiek akik jelenleg még 100-200as számban Taurin játszanak mert valamiért szeretik a mopot, nem-e lesznek elcsábítva eredeti MoP-ra.


Ahogy halad a Tauri simán behozza őket a Classic projekt eredetin.

Na akkor viszont húzhatják le a rolót.

2022. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Amint beéri az eredeti a Taurit (kicsit viccesen hangzik xD), húzhatják le a rolót!
2022. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De vajon lesz-e Cataclysm classic egyáltalán? Elég megosztó kiegészítő és lényegében a "classic" jelzőt ott veszti el a játék, azeroth térképe megváltozik, a talent rendszer átalakul, transmog és account share kényelmi funkciók épülnek a játékba.


WOTLK classic jelenleg elég bugos, Tauri színvonal alatt(vicces de igaz) van néhány momentum.

- Sons of Hodir quest chain nem dob be a megfelelő repu szintre, ami a kiegészítő egyik legfontosabb repuja.

- 200perces sorban állások vannak csúcsidőben és volt már, hogy kidobott a szerver...

- A karaktered indokolatlanul egy helyben állva mondogatja, hogy "Out of range, i need to get closer"

- Már volt, hogy a karakterem Stormwindban a levegőben sétálgatott a házak fölött

- Minden addon nélkül kapok LUA errorokat Gearset management beállításnál pl.

2022. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!