Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi van, ha simsben egy férfi...

Mi van, ha simsben egy férfi karakterrel játszva teherbe ejtek egy nőt, aki nem lakik vele egy háztartásban?

Figyelt kérdés
Tehát nem én "játszom" a nővel. Fog terhességi tesztet csinálni? Teherbe eshet? Tudatni fogja a férfivel?

2022. okt. 20. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De te be tudod őket költöztetni valamelyik házba manuálisan, ha akarod
2022. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11


Ha a nőt beköltöztetem, automatikusan hozza a gyereket is vagy költözéskor eleve ott lesz a két baba és átrakhatom őket is hozzá?

2022. okt. 24. 00:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom az utolsó milyen trükköt tud, én ilyen világon kívüli simeket eddig csak magamhoz tudtam beköltöztetni. Akkor kiírja kik vannak vele egy háztartásban, és hogy mennyi a vagyunk. Te pedig eldöntheted, hogy kik költözzenek vele, vagyis igen, lehet hozni a gyerkeit is. De néha változtat egy-két dolgon, nekem pl volt olyan, hogy az egyik bódés árussal jöttem össze, mikor megkérdeztem mi a foglalkozása, akkor ezt az infót fel is tüntette utána a játék a kapcsolat panelben. De miután hozzám költözött, munkanélkülinek írta már. Gondolom azért, mert az árus nem egy játszható karrier.
2022. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Neked kell szerintem kiválasztanod, hogy a család melyik tagját szeretnéd továbbköltöztezni a kiválasztott házba. (Nekem volt már, hogy egy világon kívüli háztartásban csak egy háziállat, vagy egy csecsemő volt, de lehet, ebbe már a modok keze is belenyúlt) Minden ilyet a manage worlds részen csináltam régebben. Tehát ki kell lépni a saját családodból, ugyanazon a mentésen belül költöztetgetni az embereket, majd visszalépni a saját családba.
2022. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!