Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdtem a cayo perico...

Elkezdtem a cayo perico heistet csinálni,már 5-ször meg csináltam, de mindig tequilat ad fő targetnek plusz, menekülésnel akármi történik be riasztanak, ha nem vagyok ember közelébe akkor is,ez valami bug lehet nálam vagy mi?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő hogy nem lehet úgy el szokni hogy nem riasztanak be, a heli messze van tőlem ember közelébe sem vagyok akkor is beriaszt.

2022. dec. 21. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Véletlenszerűen adja a játék, de több fórumon is panaszkodnak erről, hogy akár egymás után 5-7 alkalommal is ugyanazt adja. Ha csak a pénz miatt csinálod, akkor is megéri. Ha valamilyen achivementért vagy tárgyért, akkor persze bosszantó.

A menekülési riasztás szerintem szkriptelt és automatikusan aktiválódik, ha X méterrel elhagyod a villát. Ha csak simán ki lehetne osonni, még durvábban lehetne farmolni. Vagy valami olyan feltételt nem csinálsz meg (pl. villa falain belül és a külső kertben is minden biztonsági embert ki kell iktatni) ami miatt mindig riasztani fog.

2022. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy fix a riasztás, viszont, elvileg úgy riasztanak hogy nem tudják hogy te hol vagy pontosan, nekem meg egyből tudják hogy hol vagyok.
2022. dec. 21. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamera közelében sem vagy?
2022. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már rég nem csinálom a Cayo Pericot, de sokaktól olvasom, hogy a legutóbbi frissítés óta nehezebb lett/bugos. Szóval szerintem a játékban van a hiba, akár szándékos, akár nem.

Majd lehet egyik nap ránézek, hogy most milyen.

2022. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamera közelében sem, most legutóbb úgy csináltam hogy mielőtt betörők a villaba megtoltom a táskát,és miután végeztem a villával, akkor így nem baj hogy egyből tudják hogy hol vagyok, mert eluszok a víz alatt.
2022. dec. 22. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!