Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékfejlesztő cégek alkalmazn...

Játékfejlesztő cégek alkalmaznak írókat?

Figyelt kérdés
Chirs Avallone, Josh Sawyer, őket nevezik meg általában a fallout univerzum szellemi megalkotójaként is. Van olyan pozíció ahol az ember történetmesélő készségei számítanak?
2023. márc. 20. 00:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Morrowindet rengetegszer játszottam pedig 22 vagyok, tervezem újrajátszani, és tervezek játszani a daggerfallal is.
2023. márc. 20. 22:40
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

#11 a morrowind nagyon szarul öregedett, grafika pocsék, a dobókocka sebződés is nagyon gáz ma már, és hogy nincs quest marker hanem találd meg te mit és hol kell csinálni hát... lol.


A daggerfallt meg nem is értem hogy vetemedik valami 2023-ban ilyenre xD

2023. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Oké, menj lolozni egy kicsit vagy lövöldözni a csgo-ban.
2023. márc. 20. 22:47
 14/18 A kérdező kommentje:
És azért mert ezek igazi SZEREPJÁTÉKOK rengeteg lehetősséggel, nem annyi hogy grindolod a karaktered mint állat.
2023. márc. 20. 22:48
 15/18 anonim ***** válasza:
14-es pontosan! a szerepjáték erről szól!
2023. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy valódi szerepjáték arról szól hogy a játékos egy másik személy bőrébe bújik, és ahoz választ a karakterének foglalkozást stb-t. Nem a pörgő stat blokkról szól
2023. márc. 21. 06:26
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 ha ennyire IGAZI szerep játékolni akarsz akkor menj dolgozni, és éld a való életed szerepét... :D
2023. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#11 Öröm látni hogy a fiatalabb generáció is megtalálja az igazán jó darabokat a múltból, sőt kedvencekké is válhatnak, akár a modern darabokkal szemben is! A Morrowindnek a mai napig hatalmas rajongótábora van, pedig több mint 20 éves játékról van szó. A modder közösség is hatalmas erőkkel mögötte van, ráadásul itt kreativitással és fantáziával az eredeti játékhoz teljesen passzoló tartalmakat is könnyebb alkotni, jobban belesimul, gondolok itt pl a mostanra "kötelező" és sokmindent bekorlátozó voice acting hiányára.

Amiért most írtam, az a Daggerfall hogy megemlítetted. Tervezem szintén, bár engem főleg ez a 3D-ben megjelenített 2D, régi sprite-os nézet bűvölt meg elsőre, mivel sokat retrózok mostanság. Viszont azok alapján amit a #14 és #16-ban írsz, mindenképp ajánlom neked is kipróbálásra! Sokak szerint ez egyfajta fantasy simulator, gyakorlatilag benne élsz az adott világban, és pont ezeket a dolgokat űzöd benne, amikről írtál. Szóval biztos hogy tetszeni fog. Iszonyatosan immerzív élmény, bár tény, sokat is kell olvasni benne, mert részben ezzel hozza létre ezt a hatást. Mint egy jó könyv.

Ezen belül pedig a Daggerfall Unity-t ajánlom, újraírták a játék engine-jét hobbiprogramozók, kibővítették, javították, és mindezt a régi játék szellemiségében. Ráadásul napról napra egyre több mod is készül hozzá, pár hónapja már próbaképp körbenéztem, szinte az összes általam keresett témakör már le volt fedve, és volt hozzá mod! Végül meglett a pár évvel korábbi lezárásoknak is a haszna, rengeteg open source projekt és mod született azokban az időkben, hogy végre lett némi otthon eltölthető szabadideje az embereknek.

2023. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!