Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert nem készít jó exkluzív...

Miert nem készít jó exkluzív címeket a microsft Xboxra/pcre?

Figyelt kérdés

A studio felvasarlasokat nagyban csinálja de nem igazán látni az eredményét.


Már azon is elgondolkodtam, hogy megváljak az Xbox series Stől ami most van.


2023. máj. 5. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A "jó" mindenkinek mást jelent. 1500-ért megveszem a konzolt, ha neked nem kell, biztos lesz rá elég sok jó játék.
2023. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Forza, Halo, Hears of War, FS széria kapásból, de van egy rakat egy részes cím is amik csak Box/PC jöttek ki...
2023. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Miért kell mindenáron a belső stúdiós játék? Nekem van PS5-öm is, de az agyonistenített saját gyártású Sony játékoktól (God of War, Horizon, Tsushima) egyáltalán nem vagyok elájulva.

Nekem a Game Pass a maga játékmennyiségével és választékával sokkal többet ér, mint bármilyen exkluzív játék.

2023. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem is akar? A MS inkább a mennyiségre megy, amit beletolhat egyből Game Pass-ba.
2023. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez a Redfall mekkora gagyi lett.
2023. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
mert az MS már azt se tudja mit csinál, vergődik évek óta :D a legelső xboxnál jó volt az irány, nagyon sok jó játékot portoltak a gépre és sok exklúzív is volt, a 360-nál is kb ezt az irányt követték, és a one-nál homlokegyenest szembe mentek magukkal, és kb ott el is véreztek, amiből a mai napig képtelenek voltak felállni, és ezen a fos gamepasson kívül nem tudnak felmutatni semmit. A GP meg egy rakás vicc, ezer éves mindenki által 10x kijátszott játékok amik a jobb kategóriába vannak, az újak közül meg a középszerű gagyi cuccok vannak mint a Hi-Fi rush, vagy a hulladékok mint a Redfall :D És hiába a nagy felvásárlások, nem tudnak mit kezdeni velük és talán nem is értenek hozzá annyira hogy beleszóljanak, és ha nem hoz egy bizonyos számot simán bezárják a fenébe a stúdiót, eddig is ezt csinálták ...
2023. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!