Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PS3-XBOX360 volt az utolsó...

A PS3-XBOX360 volt az utolsó konzolgeneráció amin gond nélkül lehetett kalózkodni?

Figyelt kérdés

Illetve ahogy tudom még a PS4-en is lehetett, de csak bizonyos régebbi tipusú gépeken vagy valami ilyesmi..

Szóval ez így helytálló, ahogy a kérdésben feltettem?



2023. okt. 23. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy gond nélkül, az túlzás. Az egyre újabb játékokhoz frissíteni kellett a konzolt, ami általában hatástalanította a törést. Ami tényleg gondtalan volt, az az Xbox-PS2-GameCube. Az utolsó offline konzolgeneráció.
2023. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, és ha úgy kérdezem hogy jelen időben melyiken lehet gond nélkül, akkor ez igaz? Mert ugye PS3-X360-ra már nem jönnek rég új játékok.
2023. okt. 24. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen a 360-PS3 volt az utolsó. A vége felé már olyan megoldások is voltak, hogy át lehetett kapcsolni a konzolt legális módba ha szeretted volna használni a hivatalos online rendszert. Mivel manapság az online rendszer nagy része már amúgy is elérhetetlen a konzolokon (a hálózat megy, de a játékok szerverei általában nem) ezért ez már nem igazán fontos dolog. A Microsoft még részben fentart némely játékokat a visszafelé kompatibilitásnak hála, de nem tudni meddig fog tartani. Persze régebben sok olyan játék is volt amik szerverek nélkül is működtek, azok működnek ma is, de konkrét ismerősök nélkül ugyancsak nem érsz vele sokat.


Mikor az online alap lett az új konzolokkal (PS4-XBO) az a kalózkodást is megölte. Xboxot többet nem törték meg, a PS4 régebbi szoftververziói (talán 9.0ig?) törhetőek, de nem sokat ér, mert az újabb játékok nem futnak frissítés nélkül. Ha ehhez hozzátesszük, hogy alig lehet olyan játékot kapni ami frissítés nélkül fut/normálisan fut/nem multira van építve akkor gyakorlatilag megszűnt az igény is egy tört konzolra.

2023. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ!
2023. okt. 24. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ott a gamepass szóval nem is értem miért akarna bárki kalózkodni
márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyes válasz : NEM

PS4 és PS5 esetében is van Hen rendszer amit nem szabad frissíteni, így online játék kizárva a szoftver automatikus frissítése miatt , DE ! legtöbb exkluzív és 3rd party játék működik akár magyar felirattal is.

márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!