Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki ért a pc-s játékokhoz azt...

Aki ért a pc-s játékokhoz azt tudna abban segíteni, hogy a Sims4 telepítése hogy van?

Figyelt kérdés

Az van, hogy most tervezek venni/összerakatni egy gamer gépet.

Sims4-el is szeretnék majd játszani. Ha megveszem eredetibe az alapjátékot meg a legújabb kiegészítőt akkor abba benne lesz minden?

Ugye nem kell az összes kiegészítőt megvenni hozzá?

Alapjáték nyilván kell, de a legújabb kiegészítő tartalmazza a korábbi kiegészítőket is?

Köszi a válaszokért!



2023. okt. 31. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Minden kiegészítőt meg kell venni ha minden kiegészítővel játszani akarsz. Nem Season Pass-os az utolsó kiegészítő. teljes áron 1000+ euró minden kiegészítővel. Vagy vársz akciókig, vagy khmm... inkább alternativ forrásból szerzed be mindenestül.
2023. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az kemény.. ez is sok pénz😅

Én valamiért azt hittem úgy van, hogy megveszed az alapjátékot meg pl a Seasons kiegészítőt és akkor a Seasons kiegészítőbe a korábban kiadott kiegészítős cuccok benne vannak. Nyilván ha a legfrisebbet akarod azt utána megkell venni. De ha a legújabb kiegészítővel akarok játszani akkor megkell vennem az alapjátékot meg kb 20 kiegészítőt? 😂

Ja hát lehet kell valami alternatív megoldás.. csak félek az ilyen vírusos dolgoktól, meg őszintén ezt a telepítgetést nem nekem találtàk ki😂

Köszi a választ!

2023. okt. 31. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha megbízható "alternativ" helyről "veszed" meg akkor nem kell félned. Nekem se lett évek alatt semmi baja gépemnek az "alternativ" vásárlástól. Sims széria pont az a játék ami sosem lesz meg eredetibe. a 3. rész majd 400 euró a 4. rész meg jelengleg 1200 euró. Ez persze teljes árat takar, az akció nincs benne. Durván átszámítva is majd fél millió forint a sims4 ha mindent akarsz. Abból már gamer gépet veszel vagy bármi mást. xD
2023. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kemény… de akkor gondolom megfogom majd találni 😏
2023. okt. 31. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Épp most küldtem el privátba. Csekkold le. ;)
2023. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Sims 4 alapjáték már ingyenes, de pont azért, mert a nagy pénzt a kiegészítőkből szedik le. Azokból ugyanis rengeteget adtak ki, amik egyrészt elég változatosak hozzá hogy a többség találjon olyan tartalmat ami pont őt érdekli; másrészt egymástól függetlenek, szóval ha több kiegészítő tartalmát is szeretne az ember, azt mind egyesével meg kell vennie.
2023. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Oké hogy az alap ingyenes lett, de az annyit is ér magában. Összesen EGY DARAB ingyenes DLC van játékhoz. Többiért mind fizetned kell. Ha olyan ember vagy aki fixen tudja mit akar akkor elég lehet pár kiegészítő is(szigorúan akció alatt). Ellenkező esetben ha minden kell akkor bizony mélyen a zsebedbe kell nyúlj.


Ráadásul a sims 4 még mindig tele van bugokkal, ráadásul elég régi bugok is vannak ezek közt amik már több mint fél évesek. Szóval végképp nem éri meg árát. Ennyiből már jó minőségű AAA játékokat vagy kiváló INDIE-ket is tudsz venni.

2023. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzá tennék előbbi írásomhoz hogy sok mindent kivágtak 4-ből ami simán benne lehetne alapból.


Pl évszakok és a családi dlc. Sims3 még lehetett csecsemőd, itt már nem, csak dlc vétel után... Szóval itt már tisztán a pénzszerzésre mentek.

2023. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondod, mintha én nem ezt írtam volna.
2023. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek vele :)
2023. okt. 31. 15:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!