Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team fortess 2 vagy battlefiel...

Team fortess 2 vagy battlefield heroes a jobb?

Figyelt kérdés
érveket is szeretnék hallani, ha nem gond.
2011. aug. 1. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, bármennyire is szeretnék elfogulatlanúl érvelni, ez több mint 2.5 év team fortress 2 -után, elég nehézkes. Igaz, a battlefield heroes c. alkotással is eldizőztem egy keveset.


A Team Fortress, egy remek, jól kidolgozot, részletes már már korszakalkotó zsenialitás... volt. Megjelenése óta áldozatáúl esett a valve mértéktelen pénzéhességének, és mind a játékélményt, mind pedig a játékostársadalmat egy mély, felszínes és értéktelen hanyatlásba lendítette. 2008 körnékétől, egy giga update megjelenésétől számítjuk ezt a lejtőt. Itt, az üzletelést, jó pár itemet, és egy indukolatlanúl drága boltot kaptunk. Nos, ha valami bóvli szart ránk sóznak olcsón, nem vagyunk boldogok, ha drágán annak mondanom sem kell, kiborolunk. De azt az undorító műveletet, amit a valve kinyomott mellkassal végrehajtott, az eszméletlen. Gyakorta díszes fejfedőket, fegyvereket, és hasznavehetetlen "értéktárygakat" kínálnak nekünk 10-20 € -ÉRT! Nos, de bejött. Sok elkényeztetett, enyhén túlsújjos vinnyogóhangú takonykóc, kizsigerelve szüleit.A valve pénzéhessége, úgy tűnik egyszerűen kielégíthetetlen. Persze, ha az ember nem lát a dolgok mögé, a Free to Play is egy hatalmas gesztusnak tűnhet, de azért, nem úgy vannak a dolgok, ahogyan azt beállítják... Elösszőris, a játék nem lett ingyenes. Igaz letölthető, egy F2P verziója, de ez gyakorlatilag csak egy kis ízelítő, a prémium változattal szemben.


Nos, heroes... ha jól emlékszem, 2008 környékén, a tf2 akkori hihetetlen sikerét kihasználva, egy hasonló, karikatúrásabb katonai játékot állított elő. Az ingyenes szó hallatán, ugye mint mára kiderűlt minenkinek viszket a tenyere, és pattan is letölteni. Én is. A játék, sokkal kidolgozatlanabb, kevesebb klass, fegyver, pálya, mód. Az ingyenesség, viszont szélesebb körű. Képességek, amik mérvadóak egy csatában, ugyan úgy elsajátíthatóak..igaz lassabban. De, a lényeg, hogy a játékélményt el lehet érni ingyen is. Az más tészta, hogy egy full felfeyverzett csilvilltop ellenség ellen, bajmi kevés az eséjünk, de hát...


Összeségében, ide illik a mondás, hogy ingyen póninak ne nézd a fogát, mert nyakra megy! Nos, ingyen-ingyen, nem igazán mérvadó a véleményem. Próbáld ki őket, és élvezd, akár mind a kettőt. Bár, nem ajánlom, hogy pénzt is költs rá!

2011. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
TF2-őt kipróbáltam már de nekem ez a játékstílus nem igazán jött be , és a Valve tényleg nagyon pénzéhes. Köszönöm a kimerítő válaszod!!
2011. aug. 1. 22:26
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy, te TF2 ben milyen class-el játszasz?
2011. aug. 1. 23:52
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát, 1000 játékóra, amit a játékba öltem, bőven elég volt az összes class kitanulmányozására. De eddig az összes csapatban scoutként, soliderként, sniperként, esetlegesen Medicként szerepeltem, mind warokon, mind mixeken. De, pubolni teszmészetesen más classokkal is próbáltam... Több, kevesebb sikerrel :)
2011. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a TF2
2013. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!