Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? Cod: MW2 vagy...

Melyik a jobb? Cod: MW2 vagy Battlefield: Bad Company 2

Figyelt kérdés
érveket is kérek :)
2011. aug. 14. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
cod . Érv : Nem véletlenül a legjobb fps játék :D
2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Multiplayer szempontjából is ?
2011. aug. 14. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Számomra a CoD mert nagy CoD-os vagyok és jobban szeretem.Bár a Battlefield-nak jobb a grafikája meg ott van a rombolhatósága is de ellene szól, hogy nincsen tört multija.
2011. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szakalt ***** válasza:
68%

BC2. Érv:

-Jobb grafika

-eszméletlen hanghatások

-maximálisan rombolható környezet

-sok jármű: tankok, helikopterek, páncélos csapatszállítók stb..

-rendes csapatmunka nem pedig CS szerű fut-lő, campel-lő játék stílus

-32 játékos PC-n (cod 18)

-rendesen repülő golyók(látod őket elrepülni a füled mögött, kijönni a fegyóból stb), a gravitáció befolyásolja a golyók pályáját

-nagyobb pályák

-alapból az egész játék sokkal realisztikusabb, nem az a 3 ház területén rohangászok egy rakétavetővel

-normális késelés (írd be youtube-ba cod mw2 commando, röhögni fogsz, aztán meg sírni)


Míg a COD: szuper gyorsan futó szuper Rambók akik szuper gyorsan késelnek és megölnek egy karcolással a kisujjadon és szuper pontosan lőnek. A pályák pedig CS:S méretűek és típusúak.

2011. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
harmadikkal egyetértek, bár én pl. szeretem a CoD-ot a gyors játékmenet miatt
2011. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Én egy Pc Gurus cikkre támaszkodnék, ahol a szerző, Chris, azt írta a Battlefield egyértelműen jobb.

Szerintem kb. egyforma a 2 játék, de a BC-ben sokkal jobban kell a csapatmunkára hagyatkozni, és ha egy olyan szerót találsz ahol normális playerek vannak, 1000-szer izgalmasabb mint az MW2.Illetve ami nekem tetszett hogy nagyon kevés idegbeteg van, a körök végén általában gratulál a vesztes csapat a nyertesnek, a nyertes pedig a vesztesnek a tisztes helytállásért.

2011. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MW2!
2013. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BC2
2019. dec. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!