Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 2-ben csináltam boszork...

A Sims 2-ben csináltam boszorkányt. Annyi a gond, hogy nem csillognak. Se a jó, se a rossz boszik. Pakolgattam a grafikai beállításokat is mindenféle verzióban, de nem változott. Ötlet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor csillog, ha a 'tudása' jó vagy rossz irányban a maximumon van, ehhez elég sokat kell görnyednie a könyv fölött, de valamit valamiért :D
2012. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már maxra vittem többször is...
2012. ápr. 9. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemekem az a baj hogy a foboszi átvlátoztatta a simemet és o nem tud m,ás simeket átváltoztatni.

Neked ez megy vagy nem?

2012. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a főboszik tudnak átváltoztatni. Bár még sosem próbáltam, hogy az enyém tud-e.
2012. ápr. 30. 23:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy a simemet a főboszi változtatott-e át,de az tuti,hogy rossz boszi lett a simemxd

Nekem se csillogott sose.. de nem tudom,hogy miért nem..lehet,hogy a főboszik csillognak csak?

2012. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocsi, ez egy kérdés lenne. Hogyan csináltál boszorkányt? kell hozzá vmelyik kiegészítő? :)
2012. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 17:41


Igen,kell hozzá kiegészítő.Mégpedig a Nagyvárosi élet:)

A boszorkány készítés módja:

1.Találkozz közösségi területen egy boszival.Nekem épp arra jött egy boszi a játszótérre,amit én csináltam.:D

2.Barátkozz össze vele!

3.Vagy várd meg,hogy átváltoztasson,vagy pedig írd be ezt a kódot:

boolProp testingcheatsenabled true

4.Utána pedig a másik simeddel kattints a boszorkányra a shifttel meg az egérrel..

5.Keresd meg azt a menüpontot,hogy "Make selectable"

6.Menj rá erre a boszira,ahol a családod van,mert már ott lesz:)

7.És a boszival kattints rá az egyik simedre,akit boszivá akarsz változtatni.Ott lesz olyan menüpont,hogy "Varázsoljon" és ott lesz az egyik varázsige..nem tudom melyik az,amelyikkel boszivá változtattam,de nekem akkor csak egy varázsige jelent meg.:D

8.A kóddal ismét kattints a boszorkányra(ha kiakarod rakni a családodból),aztán válaszd ki azt a menüpontot,hogy "Make Unselectable"

9.A boszorkány már ekkor nem a család tagja

10.Utána kapcsold ki a kódot ezzel a kóddal:

boolProp testingcheatsenabled false



Jó szórakozást!:)

2012. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
köszönöm :D
2012. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!