Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraftol miért...

A World of Warcraftol miért bolondulnak meg az emberek így?

Figyelt kérdés

pl ez a gyerek teljesen kifordult magából 01:09 környékén miért dugja a s*ggébe a távirányítót? Aki a wowwal játszik az b*zi is lesz vagy mi? :D http://www.youtube.com/watch?v=HbjUMrrcjfY vagy ez simán szánalmas az anyjával osztja meg a játékélményt mert nincs barátja... sajnálom szerencsétlent http://www.youtube.com/watch?v=pOFavylM90A


Én soha nem játszottam a WOWal nem is tervezem, de volt már hogy kitörlődött vmi fontos mentés szerepjátékból de engem nem akasztott ki... zavaros ez a lícs kinges történet is...


ja és kérem a WOW rajongókat, hagy ha nem tudnak normális hangnembe írni akkor, ne is tegyék meg. Sajnos volt már tapasztalatom velük, egyszerűen nem tud normálisan beszélni az emberrel a többség.



2012. júl. 4. 14:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez az első videó remixe: [link] (HALÁLOS!!!) xDD
2012. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

nos terminátorfíling én a skyrimmal szoktam játszani leszedtem a nemhivatalos verziót játszottam vele egy darabig lett egy 40 szintű karakterem (50 után nehéz szintet lépni) aztán mivel olyan jó játék volt megvettem és felraktam.... a régi mentéseimet meg letöröltem mindenféle nehézség nélkül (meglehetett volna csinálni h megmentem a mentéseket és visszamásolom az új telepítésbe de nem)


ez a közben szórakozol meg barátaid vannak egy nagy hülyeség tudom magamról, aki huzamosabb ideig játszik és praktikusnak tartja ezt a közösségi formát az egy idő után képtelen lesz emberekkel kapcsolatot kiépíteni és a valóéletben helytállni teljesen más úgy szórakozni beszélni egy másik emberrel aki ott van melletted látod az arcát hallod a hangját látod milyen a testbeszéde... az effélét semmiféle WOW nem helyettesíti sőt ha sokáig csak ilyen WOW kapcsolata van az embernek akkor csökevény lesz... olyan ez tudod mikor vkinek be van gipszelve a keze egy hónapig... leveszik a gipszet és nagyon gyenge lesz alig bírja mozgatni... így van ez a valóssággal is a WOW után...

2012. júl. 5. 09:57
 13/21 A kérdező kommentje:
hehe :D
2012. júl. 5. 09:58
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt 5 80-as karim és nem voltam örült tőle mert 3 éven át napi 1-2 órát játszotam és feltörték igen kicsit dühös voltam de akkor is csak annyira hogy mással foglaljam el magam.Meg skyrim-be egy 40-es kari nem nagy cucc.Az meg hogy letörölted az a te hülyeséget volt és nem másé...

Ha valaki a saját cuccát rontja kevésbé dühös talán nem is dühös de ha valaki más szántszándékkal akkor szerinted mi a helyzet?

Ha most pl feltörném a géped amin valami fontos lenneés nincs róla mentésed és letörölném akkor mit éreznél? Valakinek mint mondtam ez egy + meló mert akkár 100 ezerért is megveszik a kóreaiak a 80-as karikat.

2012. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Csiß ***** válasza:

"mert akkár 100 ezerért is megveszik a kóreaiak a 80-as karikat."


Te iszol? vagy miröl beszélsz? xD

2012. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

100k???? uber-hiper gearban levo kariert se kapsz annyit

Aionban a pvp gearelt, full magic rezistes cleric 100 euro, nem hinnem hogy a wowban sokkal dragabb lenne 1 end-game kari

2012. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

hát én 100 ezerért inkább elmennék 2-3x vmi luxus prostihoz inkább :D mint karaktert vegyek xD meg minek vesz az ember ilyen maga karaktert? hisz a szerepjáték lényege h te alakítod úgy a karaktert ahogy akarod...


a skyrimban azért mondtam ezt a 40 számot h az majdnem a maxiumom de ott a WOWal ellentétben nem a szintlépés a lényeg mikor először játszottam vele nem is használtam ki a szintlépés előnyeit mert teljesen lekötött a történet a nyomozás vagy maga a világ szóval szerintem a skyrim inkább szórakoztat mintsem arra sarkkal h jaj minél nagyobb szintűnek kell lenni ezt a játékot végig lehet tolni egy alapfelszereléssel mindenféle extra nélkül is szóval messze nem a WOW h több száz órát kell játszani... és ezzel nem azt mondom h a skyrim az könnyű hanem h kevésbé okoz függőséget legalábbis nálam...


az meg sztem nem éri meg h 100 ezerért eladj egy 80 karakter mert egyrészről ti ilyen félévekben beszéltek napi 8 órával h 80 legyen valaki... több pénzt költ mint keres az áramot ha odaszámoljuk + a rápocsékolt időt amivel több pénzt lehetett volna keresni rövidebb idő alatt még ha vki havi 50-et keres akkor is egy félév alatt jobban megéri mint WOW karaktert gyártani a sárgáknak ne haragudj de ez abszolút életszérűtlen


egyébként más blizzardos játékokkal játszottam és azzal sem vagyok pozitívabb véleménnyel... játszottam a diablo 2vel pl de komolyan egy kín az egész egyedül a nekromatával lehetett benne haladni mert az tud idézni és ha nagy szarba vagy van idő elpucolni a többi karakter esélytelen szal nagyon frusztráló játékokat csinálnak szerintem egy a cél sztem minél több időt tölts ott a gép előtt és vegyél meg hozzá mindent


http://www.youtube.com/watch?v=-gGk2eSK3I8


http://www.youtube.com/watch?v=wtFqAzzQHU0

2012. júl. 5. 10:45
 18/21 Csiß ***** válasza:

"mert egyrészről ti ilyen félévekben beszéltek napi 8 órával h 80 legyen valaki"


Ha csak munka után wowozol akkor max egy hét a lvl85 :) (ha nem full kezdő vagy és tudod mi merre mennyi..ha kezdő az ember akkor max egy hónap)


De nem is értem minek venne valaki 80as karit 100e forintért mikor 85 a max szint xD BC-ben még szerintem el lehetett adni egy fullra gearelt karit drágán mert ott nem úgy vágták hozzád a geart mont most.Ha ma elkezded a wowot akkor max 1,5 hónap és full epic vagy (ilvl378+raid finder gear).Az egész kerül kb 15e forintba :) (game+gamecard)

2012. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ez azért van mert nincs más hobbija ezért csak gépel. én is WoW-ozok de nem ismerek 1 embert se aki wow kocka. és ismerek egy 30valahány éves nőt akinek a családjában mindenki wowozik! Lich King története tényleg bonyolult, több óráig kellene kutatni hogy teljesen tiszta legyen. de ez a 2.videóban tényleg kocka és vicces :D
2012. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Ez az első videó remixe: [link] (HALÁLOS!!!) xDD"


tényleg az xDDD engem rángatott rendesen a röhögés xDD

2012. júl. 6. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!