Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraftol miért...

A World of Warcraftol miért bolondulnak meg az emberek így?

Figyelt kérdés

pl ez a gyerek teljesen kifordult magából 01:09 környékén miért dugja a s*ggébe a távirányítót? Aki a wowwal játszik az b*zi is lesz vagy mi? :D http://www.youtube.com/watch?v=HbjUMrrcjfY vagy ez simán szánalmas az anyjával osztja meg a játékélményt mert nincs barátja... sajnálom szerencsétlent http://www.youtube.com/watch?v=pOFavylM90A


Én soha nem játszottam a WOWal nem is tervezem, de volt már hogy kitörlődött vmi fontos mentés szerepjátékból de engem nem akasztott ki... zavaros ez a lícs kinges történet is...


ja és kérem a WOW rajongókat, hagy ha nem tudnak normális hangnembe írni akkor, ne is tegyék meg. Sajnos volt már tapasztalatom velük, egyszerűen nem tud normálisan beszélni az emberrel a többség.



2012. júl. 4. 14:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, köszi a linkelt videókat, rendkivül tanulságos volt. Egnem nem tud lekötni a WOW játszom ma is vele, de ahogy mindig csak 1-1 órát, egy frissitéskor ledobott a sterver, amikor beléptem eltüntek a karaktereim.

9db fullos harcos némelyiket vettem némelyiket csináltam, 4 év munkája veszett kárba :D

De nem akadtam ki, sőt, örültem neki így legalább csináltam egy normális karaktert, igaz olyan keveset játszom, hogy 4 hónap alatt lettem 5ös szintü XD viszont

ami a poén pont ilyen bunkókkal beszélgettem hogy ha már taplóznak akkor kapjanak vissza valamit XD

irtak nekem olyanokat, hogy sokszor csak pislogtam XD de mégis a gép előtt, igazából röhögtem :D mert az egész WOW egy határ....na az azért nem :D mert szeretem a szerepjátékokat, és elég jo a WOW de lehetne kicsit emberbarátibb a játékos társadalom XD

Anyuci WOWos kisfia pedig egy remek példa a népesség csökkentésének XD az ilyennek sosem lesz felesége gyereke stb

Az új parlamenti törvény szerint ah nicns 3 gyereked nem kapsz nyugdijjat XD ez éhen hal ha nyugdijjas lesz vagy WOWozik tovább anyucival XD

Rubint Dzsenifer faszbookra irj ha el akarsz érni XD és jókat röhögni hasonló videókon XD

2012. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!