Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki mondana egy 3.3.5-ös...

Valaki mondana egy 3.3.5-ös WoW servert? (privát servert) amin lehetőleg sokan játszanak szóval naponta 1000 player kb. és kicsi a szorzó pl: Blizzlike . a lényeg hogy kicsi legyen Tauri servereket próbáltam szóval ne azt írjátok.

Figyelt kérdés

ha van és Angol vagy bármilyen más nyelvű az még jobb is főleg az Angol a lényeg hogy sokan legyenek és kicsi szorzó

előre is köszi



2012. júl. 20. 22:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Már találtam egy servert és az lenne a kérdésem hogy ez fizetős szerver-e? Molten wow a neve: www.molten-wow.com
2012. júl. 21. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:
nem fizetős, de nem ajánlom.... minden ismerősöm átjött taurira onnan
2012. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért?
2012. júl. 21. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem ott játszom, nem kérdeztem, örültem neki
2012. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

mind kettő béna de a molten kicsit jobban van scriptelve (érdekes hogy icc-ben minden boss avaible csak a léghajós csata nem-.-XD)de taurin több a magyar és kicsit rosszabb,

ha tudsz angolol akkor arra menj mondjuk azon is vannak magyarok...a best eredeti nem kell sajnálni a havi 3k-t

2012. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de nem azt mondom hogy azért nem foglalkoznak velük...
2012. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Molten wow-ban a Lich King része örökre Lich King marad? szóval a lich kinges szerverek nem állnak át catára?
2012. aug. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!