Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen xboxot vegyek?

Szerintetek milyen xboxot vegyek?

Figyelt kérdés

Lassann tavasz es. Jon a. Gta v. Eddiig soha. Nemm volt xboxom.. csak pc es. Psp no meg a regi ps1 és ps. Entertainment...


Ilyen csomagosookra gondoltam hogy még vann hozzá valami.

De nmtom melyiket.


Xbox360+ halo 4+ 2 vezetek nelkuli kar + egy headset. Es mind edyedinfestessel..


A Másik


Xbox360+ black ops 2 + 1 vezeteek nelkuli + tán egy. Headset mert a doboz képén rajta van de a leirásban nincs.


Halo sorozattal még soha nem játszodtam.. de cod igen foloeg mw es sima black ops.


Es meg egy valaamit vennek hozza. Kulonbozio fajta de akkoris.


Nfs the run vagy battlefieldm3 limited.



A 2 re a választ okkall elore Is koszi



#Xbox #Battlefield #blackmops #need fot speed the run
2013. jan. 7. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elsőt, de inkább magyarul tanulhatnál meg xboxozás helyett.
2013. jan. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Gta 5 ha jól tudom a következő generációs konzolokra jön Xbox720-ra, meg PS4-re. De kívánom hogy ne legyen igazam mert nem rég vettem Xbox360-at :D
2013. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Xbox 720 talán 2014-ben várható.Ps4 szerintem meg nem lesz és biztos,hogy xbox360-ra lesz és a BO 2 csomagot választanák.
2013. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1# Tabletról írtam.Elnézést

2# 720-ra tuti nem. Belenne jelentve ha olyanra jönne.

3# Szerintem se lessz ps4 . Most van az új PS Vita . Ha újat csinálnának se hiszem hogy 4 es nevet adnának neki. Ha 4 es akor 2014re szavazok vagy messzebre.. de leht 2013 vége felé is.

2013. jan. 7. 13:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez remek hír köszönöm a tájékoztatást. Ak a black ops csomagot ajánlom. :D
2013. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gta 5 xbox 360-ra és ps 3-ra jön ki és tavasszal...

576-ban 04.01-én

máshol 05.04.

de inkább megrendelem máshonnan majd a gta 5-t mint 576-ban 5 ezerrel drágábban!

Amúgy,halo 4 eleve jó én se játszottam másik epizóddal,de ettől függetlenől nagyon jó.

De inkább a black ops 2 olcsóbb és 320 GB-os xboxot ami a halo 4-es csomagnál van nem használod ki.

2013. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
halo se jön be nekem annyira. Csak így hogy ahhoz 2 kar van és headset. Mert a BLack ops 2-n csak a dobozán van headset . De akkor is ink. black ops 2t választom
2013. jan. 7. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

A headset alapból benne van a csomagban.

250 gb-os csomag a black ops-os nem?

Ha igen akkor majd telepítsd fel a játékokat HDD-re(Winyóra)

és onnan futtasd.

De persze utána is kéri majd a lemezt,mert az előző xboxnál sokat buktak ezért.

Kéri a lemezt ha feltelepíted elején lemezt futtatja utána pedig HDD-ről,kíméled az olvasófejet,és nem melegszik annyira..

2013. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és Nfs The run közül vagy a Far Cry 3 közül dönts.

Far Cry 3 sokkal jobb szerintem,ha ott van a black ops 2 akkor a battlefield 3 felesleges.

!

Far Cry 3 elég hosszú,és tartalmasak a küldetések 38 küldetés van nekem 1 hónapig kellett hogy kivigyem,persze nem minden nap azon nyomtam ! :D

2013. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6. Ezt kicsit se értettem xd. Miez és mire jó?


Azért mondtam Battlefield 3 at mert láttam a jó videókat meg hogy legjobb lövöldözős meg a multiplayerek.

Far Cry 3 at is szeretem és most ezzel be is zavartál mert mind nagy pénz. Battlefield 3 limited 50€ . Far Cry 3 46€ , The Run 31€ .. Össz 127€.. azmár 130€ .. De ha úgynézzük..

2013. jan. 8. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!