Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX ONE vagy PS4?

XBOX ONE vagy PS4?

Figyelt kérdés
azt hiszem ezt én kérdezem legelsőnek!!! XD

2013. máj. 22. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
akkor jolvan reméltem hogy rosszul tudom :D de mondjuk én nem rendelem elő amíg nem látok róla pár véleményt youtube-on.majd ha kijön, 1 hónapot akkor is várok vele ! szerintem így biztosabb hogy jót veszek .
2013. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim válasza:
szerintem mindenki várjon vele 1 évet addigra kijönnek a hibák és az ára is lemegy.És 1 évig még tutui lesz xbox360 meg ps3 ra játék.
2013. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az XBOX ONE rossz tulajdonságait kijavították csaki XBOX. Mellesleg meghalnak folyton + egy csomó game szaggat rajta.
2013. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

Ha-ha-ha előző...

[link]

2013. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim válasza:
ps4 v xbox one?és ilyen szempontok????a háromnál és a 360nál mi volt a szempont?az legyen itt is!lehessen játékokat írni rá!ps3nál ha jól tudom nem lehet vagy lehetett sokáig így egyértelmű h xbox volt a jobb most se lehet más egy normális ember nézőpontja!!!
2013. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még egyik sem mert mind a két konzolnak lesznek hibái amiket lassan kijavítanak. Viszont utána sanszos hogy XBOX. Mert szeretnék a Forza-val játszani.
2013. nov. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
Na kezdjük ott hogy PS4 ben gddr 5-ös 8gb ramvan xbox oneban csak gddr3 ja és a régebben feltett sok kérdés xbox 360 vs ps 3 PS3 a xboxnak a vidikártyája 512 vagy mennyi mb volt de ez nem csak játéra volt hasznáva ez osztott volt mindenre ezt használta ps3 254 mb-s vidikari és ez csak játékra ps3 CELL PROCI sokkal erősebb mint a box-é csak a phat gép volt túlmelegedős a ps 3 nál még xboxnál az elite is ps 3 BLURAY lejatszós volt na csak ennyi és ez még rövid ja és sztem is PS 4 mert azzal ha haverod ad játékot rá te is tudsz játszani vele cod ghosts azon fog menni 1080 p-ben még boxon csak 720p-ben stb olcsóbb is
2013. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim válasza:
0%

A válasz egyértelmű: Xbox One

Nekem Xbox 360-m van és szeretem sokkal értelmesebb mint a ps.Az Xboxot lehet csipelni plusz bővithető és jobb meg jobb a kinektje.Sokkal tovább birja és a Microsoft jobb mint a Sony, utálom a Sony dolgokat!

Technikai jellemzők

Adathordozó Blu-ray disc[2]

Operációs rendszer Xbox OS, egyedi Windows kernel és egy hypervisor

Processzor AMD 8 magos APU[2]

Háttértár 500 GB merevlemez (HDD)[2]

Memória 8 GiB DDR3 (5 GiB a játékoknak)[3]

Kijelző

video-kimenet formátumok:

HDMI (1080p és 4K)

Grafikus vezérlő AMD Radeon változat (az APU-n belül)

Hang 7.1 surround hangrendszer

Bemeneti egység három USB 3.0 port és egy HDMI port

Kamera 1080p Kinect kamera

Online szolgáltatás Xbox Live

Visszafelé kompatibilitás nincs[4]

Weblap xbox.com

Előd:Xbox 360

Utód:-

Olvasd el: [link]


Xbox One

2013. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
^^ lolololololololololololololololololololololololololololololololololollolololololololololololololololololololololololololololololololololollolololololololololololololololololololololololololololololololololol
2013. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

#48 kommentelő tipikus retardált...

Mitől értelmesebb az xbox mint a ps?

PS3at is lehet flasheltetni, Kinect pontatlan...

"Sokkal tovább birja és a Microsoft jobb mint a Sony" Ahha főleg mikor kijöttek az első xboxok azt majdnem mind ment vissza a szervizbe a piros halál miatt

2013. dec. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!