Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX ONE vagy PS4?

XBOX ONE vagy PS4?

Figyelt kérdés
azt hiszem ezt én kérdezem legelsőnek!!! XD

2013. máj. 22. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 KingOfKings válasza:
Könnyen el lehet dönteni ha csak játékra kell a konzol és azt a konzolt akarod választani amin szebbek a játékok akkor PS4 ha egy olyan konzolt akarsz ami már nem játék konzol hanem egyben tv meg skype meg minden más meg hangvezérelt stb akkor Xbox One én PS4 et fogok venni két okból mert jobb a grafika és mert olcsóbb szóval mindenki úgy döntse el hogy játszani akar (főleg) vagy játszani és még sok minden mást pl skype olni twitch re stream elni két ablakot megnyitni egyszerre stb stb stb az én válaszom PS4
2014. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 KingOfKings válasza:
Ja és a #48. kommentelőnek üzenem hogy egy gyökér mert a PS4 ben 50% al erősebb GPU van szóval a grafika sokkal szebb tipikus Xbox fanboy tuti nem látta még hogy a PS4 sokkal erősebb mint az Xbox One vagy csak nem ismeri be lehet hogy az Xbox One hangvezérelt meg a kinect ott van meg a skype meg stb de könyörgöm a konzolokat játszani csinálták és konzolt mindenki játszani vesz szerintem és játékok terén a PS4 veri az Xbox One t erröl ennyit
2014. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:

Én PS3-at vennék. Egyenlőre nagyobb rajongótábor - több játék/jobb exkluzívok (változatosabbak, egyedibbek - pl. Heavy Rain, Beyond Two Souls, Last Of Us). Nekem PS3 van és évek múlva is tökre jól ellesz vele az ember.


A kettő közül PS4. Előzőek már írták, erősebb, ez pl. ott is látszik, hogy a Call of Duty: Ghosts játékot 1080p-ben viszi (az Xbox One 'csak' 720p-ben). Ez a valóságban semmit nem jelent, ugyanakkor nyugtalanító az Xboxra nézve, hogy már most kijön ez az erőkülönbség. Emellett olcsóbb is a PS4.

2014. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:

Amúgy gamer pc veszek 200k ért és veszek egy xboxont vagy ps4 még mindig nem tom melyik kellene mindkettőre tetszenek az exkluzívok fogalmam sincs majd a sors megmutatja :D

KÖSZI AZ EDDIGI VÁLASZOKAT!!!

Ha van vmi újdonság irjatok!!!

2014. jan. 7. 01:48
 55/70 A kérdező kommentje:
Ja meg hallottam hogy a wii kidob vmi extrém gépet ez igaz? Vagy az másik gyártó lesz??? Elvileg 2014 végére dobják ki. Nemtudom xbox partyban hallgatóztam ;D
2014. jan. 7. 01:51
 56/70 anonim ***** válasza:
44%

nem bonyi a dolog gyerekek.

eddig mi volt? A microsoft készített egy játék gépet (x360)

a sony pedig egy multimedia központot (ps3) amivel játszani is lehetett. Szerintem azért senki sem annyira elfogult, hogy ne lássa be, a live azért jóval magasabb szintet képvisel(t) mint a sony network. Most felcserélődtek a szerepek. A sony látta, hogy a boxok sokkal jobban kelnek mint a ps-ek így követte a MS útját és csinált egy kifejezetten játékokra összpontosító gépet. A MS pedig már egyszerűen kinőtte magát és már nem csak a tizenéves kics p***öknek akar konzolokat gyártani. Fel kell fogni, hogy nem hülyék azok akik ezeket csinálják. Erősebb a ps? Szerinted a 30-40éves fociőrült apákat ez érdekelni fogja? És akkor maradjunk a tizenéves gyerekeknél. Van fizetésük? Nincs! Ki veszi meg nekik a konzolt? Apu meg Anyu. Ráadásul a konzolok 55%át valamilyen ünnepkor adják el és mivel Anyut nem érdekli az hogy gddr5 vagy gddr3 a jol bevált xboxot fogja venni, mert lehet a ps4 létezéséről sem tud (több gyereknek van xbox-a több anya fogja az xbox next-gent venni). És a konzol boltos is ezt fogja ajánlani, vagy mert többet kaszál rajta vagy mert xbox felé húz a szive. Szerintem az előző gen-nél a sony baszott át mindenkit az áraival most meg a Microsoft azokat a plusz fejlesztéseknek az árát kéri el amit tett. pl kinect, de még sok más van . Mert a one egy multimedia központ egy erős hardverrel és azért ha a játékosoknak nem is olyan érdekes a skype meg a többi ilyen "plusz" azért ezeknek is sokba kerül a fejlesztesuk.

2014. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
8%

#56 ostobaságokat beszélsz...

Mindkét cég játékgépet készített abszolút minimális eltéréssel. PS3-ak 2 éve haladták meg az XBOX360 eladások számát. A live csak hátrány volt mivel fizetős, és semmi olyat nem nyújtott ami PSN-en nem volt. Elkezdheted az "Exklúzív bla.. bla.. bla..." dumát, de mindkét konzolra vannak exklúzívak.

30-40 éves emberek 99%-a már bőven nem konzolozik. Szülők meg nem gondolnak egyet, hogy: Kéne szülinapra egy konzol a gyereknek mert hát mégis. 100-szor elordítja a kisfiú, hogy ő boxot vagy pst kér e. Azok nem hülyék akik ezt csinálják na de te... Focinézéshez felesleges konzol, ha pedig FIFA-t akar játszani pont olcsóbbat fogja venni mint legtöbb ember. Senki nem fog azért konzolt venni, hogy Skypeljon vagy zenét hallgasson, esetleg facebookozzon.

[link] hát igen tömegestül járnak az anyák XBOX Onet vásárolni...

2014. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
44%
Rád nem erdemes hosszu uzeneteket pazarolni mivel szovegertesed nulla. A 30-40eves korosztaly nem konzolozik. Ezt nagyon ugyesen megallapitottad. De ugylatom nem nagyon jarsz az utcan, az uzletekben stb. mert tudod mi szerint veszikott fel az eladokat? Az alapjan, hogy ha meglatnak egy embert, mennyire tudjak mi kell neki. Es ha egy gazdag magyar apuka, vagy tegyuk fel csak egy egyszeru amerikai apuka bemegy a mediamarktba (mert o nem tud a konzolboltok letezeserol sem) hogy a gyerek szeretne egy konzolt akkor a nem az apuka javat nezo elado mivel fog kezdeni? Hogy az uj xbox one-on akar meccset is nezhet es nem kell ide-oda kapcsolgatni a tv kapcsoloval a hdmi1 es hdmi2 kozott, ja es meg skype is van rajta. Es hidd el az apukat az mar nem fogja erdekelni hogy a ps4 eloben tudja megosztani a kepernyot.. En proballak nem egy kis 12-19eves kis f**z cibalonak tartani, mindenesetre csak 3ismerosom dolgozik a MS magyarorszagnal szoval biztosan jobban tudod a szinten gyik. Szinvonalu oldalakrol ossze kapirgalt informacioidbol. Lehet velemenyed. El is mondhatod. De azt utalom amikor valaki leszol egy olyat aki semmi sertot nem irt elozoleg masrol. Szoval inkabb hagyd bekeben azt a nehany normalis embert aki meg itt van.
2014. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:

"A 30-40eves korosztaly nem konzolozik" de az fontos nekik, hogy xboxon át nézzék a meccset. Azt már csak úgy mellesleg hozzátenném, hogy amerikába nem olyan népszerű a foci, náluk az amerikai foci a nemzeti sport.

Szóval akinek a szövegértésével van a baj, az te vagy.

A másik, hogy neked agyhalottak lehetnek a szüleid azért hallgatnak csak az eladóra. Normális ember végignéz minden funkciót, utána ítélkezik.

Olvasd végig az előző hozzászólásom is, aztán még egyszer ezt. Talán 100.-ra rájössz, hogy nekem észérveim vannak, te viszont úgy írsz mint ha egy okosTVről lenne szó.

2014. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

JAJ ISTENEM TE..... olyam szuk latokoru vagy. Nem b***meg nem konzoloznak ismet grat h megallapitottad, de ha mar vesznek a gyereknek eg nem tul olcso konzolt akkor mar arra is figyelnek h az xboxon mennyivel tobb dolgot lehet csinalni, ami akar az o hasznukra is valhat. Es az hogy te valamennyit fel tudsz fogni azokbol a mar eleve lebutitott adatokbol amit az interneten leirnak a "hardcore" gamereknek az nem azt jelenti h a 40 eves szulok tudni fogjak. Es mar a tokom tele van azzal h nrm tudod felfogni h itt arrol van szo h a jatekgepek 60-70% hozzad hasonlo kisfiuk tulajdonaban van. Es az eladok akik arra vannak raalva h a drag gepet adjak el a one-t fogjak ajanlani , nem pedig az olcsobb ps-t.

Focirol pedig senki nem beszelt, az csak egy pelda volt. Szoval mar rosszul ertelmezted a mondatot. Es ha ezt nem igy gondolod, akkor csak gondolj arra h magyarorszag legnagyobb konzolboltjanak tulaja is a one-t ajanlja mindenkinek, annak ellenere, hogy dragabb. Na mind1 latszik hogy nem vagy egy ertelmisegi...

2014. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!