Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a párom használja az exétől kapott tárgyat?

Figyelt kérdés

Kapott az exétől egy használtai tárgyat, és minden nap használja, nem ruhadarab igaz, kéne, hogy ez zavarjon engem?

Eddig nem zavart, de most kezd, hogy látom minden nap használja, eddig nem használta.


2013. jan. 15. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne zavarnia téged.Szerintem nem jogos.
2013. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha budipapír, akkor ne zavarjon.
2013. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a tárgy? ha nem vibrátor nem kéne, hogy zavarjon.


21/N

2013. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem pont h örülj neki. Mert egy egyszerű tárgyként tud ránézni, nem pedig kidobja, mint fájó emléket.
2013. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem! Miért kellene zavarnia? Nálam is van 2 könyv ami az exemé (volt) 2 éve nem vagyunk már együtt, de mégsem dobtam ki, mert minek? Nem vagyok vele, tehát nem jelent semmit! Ugyanúgy neked sem kellene paráznod ezen! Ha veled van Te érdekled, ne agyalj feleslegesen! :)
2013. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jogos. Én a használati tárgyaim jó részét az exemtől kaptam, eszem ágában nincs kidobni őket. Ha a párom szóvá tenné, akkor valószínűleg azt mondanám, hogy szívesen kidobom, de akkor legyen szíves venni nekem egy legalább ugyanolyan minőségűt, akkor oké a dolog, de egyébként ne szóljon érte.
2013. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően felesleges stresszelni ilyeneken szerintem :) Bár nagyon titokzatosan adod elő milyen tárgyról van szó. Ha egy kulcs az ex lakásához, azt gáz ha minden nap használja.
2013. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem kulcs és nem vibrátor de nem szeretném elárulni :)
2013. jan. 15. 21:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2013. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan tárgyak ékszerek + plüssök amiket barátnőm az exétől kapott de nem érdekelnek azok csak tárgyak nem jelentenek neki semmit.
2013. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!