Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek aki erőszakos...

Sowilo kérdése:

Szerintetek aki erőszakos játékokkal játszik az egy beteg állat, mert élvezi, hogy virtuálisan más embereket gyilkol meg?

Figyelt kérdés

Közvélemény kutatás.


1: szerintetek elve gond van azzal, aki ilyen játékkal szeret játszani, és normális ember rá sem néz ilyesmire?


2: aki sok ilyet játszik, az agresszívabb lesz, mint aki nem?


3: az erőszakos játékok egy összeesküvés eszközei, amiben erőszakra akarják nevelni az embereket?


4: bírhat-e egy horrorfilm, horrorkönyv művészi értékkel?


2014. szept. 24. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Bar engem ujabban nem igazan tudnak lekotni a videojatekok, az ismerosi korben igen sokan jatszanak hasonlokkal es a jatek mellett mindannyian kiegyensulyozott normalis eletet elnek, szoval en azt mondom, hogy nem beteg allat, aki ilyennel jatszik:)
2014. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyenekkel játszik, az levezeti velük a mindennapok által okozott stresszt, és a valós életben nyugodt, kiegyensúlyozott maradhat. Hogy játékon belül, egy zárt, virtuális világban mit csinál, az nem hat ki rá. Kivéve, ha eleve elmebeteg volt. A többség azért meg tudja különböztetni a játékot a valóságtól.
2014. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.Nem

2.Nem

3.Nem

4.Igen

Aki az agresszív játékok miatt kezd el ölni annak alapból gondja van én 2 éves korom óta szoktam kockulni és semmi bajom.

2014. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Nincs

2. Van rá esély, de nincs garantálva. Az embertől is függ, hogy mennyire ingerlékeny, abszolút lehetséges hogy valakire rossz hatással van. Viszont más emberre meg kifejezetten jól hathat, szóval ez képlékeny.

3. Mindenben van propaganda, de a kérdésed jelenlegi formájában a válasz: nem.

4. A könyvtől és a filmtől is függ.

2014. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Horváth Zsombor 2 válasza:
0%

1.igen

2.természetesen

3.tulajdonképpen igen

4.nem igazán, mert a művészet értéket hoz létre (mondja a nagybátyám és igaza lehet)

2016. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1 nem

2 nem

3 nem

4 igen

2021. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!