Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy airedale terrier-német...

Van egy airedale terrier-német juhász keverékem, vegyek mellé még egy másik kutyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy van egy airedale terrier-német juhász keverékem, de mivel egy ideig el kellet költöznünk vidékről, ezért most a nagyszüleimnél van, akik idős ember lévén nem nagyon tudnak elmenni vele sétálni, játszani stb. ezért gondolkodtam rajta, hogy mi lenne akkor ha lenne egy társa, akivel ketten elvannak, és tudnak játszani. ( hétvégenként én is mindig ott vagyok, akkor szoktak velem jönni sétálni, a jelenlegi kutyusom nagyon kedvel, mindig örül ha meglát és nagyon eleven, nem tudom ez mennyire lényges)

2014. dec. 16. 19:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!