Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty:Modern Warfare 2...

Call of Duty:Modern Warfare 2 vs. Battlefield:Bad Company™ 2 Szerintetek melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

Mind a kettővel játszottam és nagy CoD fan vagyok de azt kell mondjam, hogy a Bad Company 2 jobbra sikeredett.


Kérlek külön értékeljétek a két játék Single és Multi részét.


2010. márc. 12. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Hát a Battlefield: Bad Company 2 Single Player-e egyszerűen...KATASZTROFÁLIS! Nem is normális ellenfelek jönnek, hanem mintha valami bot-ok lennének. A MW 2 Single Player-e jobban sikeredett, az legalább élvezhető volt.

De ha multizni szeretsz, akkor talán inkább BF, ha Single, akkor meg...Hát az az igazság, hogy a MW2 Single része nagyon rövid lett, tehát Single-ben egyiket sem ajánlom.

2010. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én viszont pont fordítva vélekedek szerintem a BFBC2 Single rész valami brutálisan jól sikeredett ellenben a Multirészével, viszont nekem az MW2 Single része nem tetszett annyira (a CoD4-é szerintem jobb volt) de a multi viszont fantasztikus.
2010. márc. 13. 12:33
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Speciel nekem a Battlefield Bad Company 2 sokkal jobban tetszett,mint a MW2.Bár mind kettőjó,de akkor is nekem a BC2 jobban tetszett.Meg am. is a BAttlefield már támogassa a dx10-et is.Szal. Battlefield a nyerő.
2010. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

BFBC2!!! multi sokkal jobb sp is azér mer cod6-nak túl rövid Bf-nek jobb a grafikája és ujjabb!

Tudna vki nekem is segíteni?Le van töltve a BFBC2 de mindig azt írj hogy :HIBÁT ÉSZLEL EZÉR LEÁLL :'( pls help!(gépen elviszi)

2010. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 orphan99 válasza:
35%
MW2 még nem próbáltam ki, de rajta van a listámon, nekem egyelőre a best a MW 1!!!
2010. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelmű BC2!

Jobb grafika, jobb story, jobb játékélmény, a multyplayer-ben mindig van valami, szóval olyan mintha egy jóra sikeredett single lenne. Kevés ilyen játék van. Például a Cod4 az egy idő után unalmas lesz, ez ellenben a BC2-nek a multija mindig élvezetes.

2010. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most játszottam végig a Battlefield Bad Company 2-t és nagyon tetszett.Ezerszer jobb és élvezetesebb,mint a COD Modern warfare 2.Én csak ajánlani tudom a game-et.
2010. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

3.kommentező


Inkább BFBC2, 2 pontal jobb mint MW2

Single kb. ugyanolyan. Cod6 rövid BC2-ben szerintem meg kevés a fegyver :( BC2 singleje-ben pedig nincsenek olyan jó játékmenetek mint cod6-ban mint pl: amikor az utolsó küldetésben hogy a kötélen vagy a Captainal és lekéseled az amerikai őrt! szal ilyenek kevés van BFBC2-ben viszont van benne ilyen kis videók amik nagyon tetszenek azokat sose nyomd ki! Single szempontból : BFBC2=CODMW2

Multi: Ott természetesen BFBC2-t ajánlom!!! Valójában az az igazság hogy BF-nek jobb a grafikája! Multija vmi eszméletlen jó lett.Csúcs jármúvek,nagy mappok,NAH OTT MÁR TÖBB FEGYVER VAN MINT MULTIBAN EZ FONTOS!!!Meg több játékosok férnek fel :) Multi szempont: BFBC2>CODMW2

DE MELEGEN AJÁNLOM NEKED MIND A 2-T MINDENKETTŐ AZ EDDIGI LEGSIKERESEBB JÁTÉKAI ;)

2010. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

3.kommentező meginn :d

elírtam egy pontal ott elején :D

2010. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Meginn én vagyok xD még vmi : BFBC2 multiban több fegyver van mint singleben helyett azt írtam h multiban több fegyver van mint multiban xD
2010. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!