Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elhívtak bowlingozni, még...

Elhívtak bowlingozni, még soha se csináltam ilyet. Hogyan kell játszani, mire kell figyelni, mit kell viselni? Miről lehet közben beszélgetni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 21:19
 1/5 anonim válasza:
én se "bólingoztam", aztán egyszer odahívtak a többiek mondták gurítsak egyet, én meg kb részegen gurítottam egy elég jót :D szóval nem olyan nehéz, megfogod a golyót oszt' gurítod. A szabályok ismeretét meg bízd olyanra akit érdekel is a játék kimenetele. :D
2015. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van 10 bábu, meg golyók. Annyi az egész hogy van adva nektek egy pálya, amint meg kell gurítanod a labdát, hogy az lehetőleg minél több bábut üssön le. Csak simán bedugod az ujjadat a golyó lyukába, nekifutsz egy kicsit és lazán meggurítod a pálya elején levő vonaltól. Ahány bábut ledöntöttél annyi pont (de van egy eredményjelző ami számolja). Akié a legtöbb pont az nyer. De ha már hívtak akkor gondolom elmagyarázzák majd :D

Ruházat csak annyi, hogy ott adnak egy cipőt és azt kell hordanod amíg a pályán vagy.

Beszélgetni bármiről lehet, vagy csak simán cseszegetni a haverokat hogy több pontod van náluk :D

Figyelni meg csak arra kell hogy ne dobd a labdát hanem gurítsd, és ne menjen le a csatornába. Na meg lehetőleg te ne menj vele, mert láttam már olyat aki a pálya felén végigszánkázott a labda után :D

2015. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jah és szigorú szabályok vannak a kommunikációt illetően! Megvan adva egy lista különböző témákkal amiről beszélgetni lehet, ha nem tartod be annak komoly következményei lehetnek! :D Ez elég jó válasz? miről? hát bármiről. :D
2015. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyaaa még ha az elején az árokba is gurul a golyód, hamar bele lehet jönni, meghát megmondod hogy most játszol először

Hogy miről beszélgessetek, hát nehéz hosszas eszmecseréket folytatni, mivel 1 valaki mindig épp gurít, de amugy bármiről. Ha olyan a hely hogy lehet venni üdítőt, meg mogyorót, akkor se vegyél mert drága.

2015. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj hogy nem szabad "belépni". Tehát ott ahol kezdődik a csatorna, annál tovább ne menjél. De jobb helyeken erre van egy érzékelő és érvényteleníti a gurításod.
2015. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!