Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok senkivel se...

Miért nem tudok senkivel se beszélgetni?

Figyelt kérdés
Az van hogy régota pl ha baráti társaságban vagyok nem jut eszembe téma miről lehet beszélni.

2015. aug. 17. 21:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És ettől mindig unalmasnak érzem magam.

De ez nem mostanában hanem egész életemben ez van és nagyon szeretnék változtatni csak nem tudom hogy hogy.

2015. aug. 17. 21:54
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyakorolj itt, hozzal fel temakat
2015. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez igazabol nem azert van, mert nincs semmi erdekes amit hozza tudnal szolni a dolgokhoz, hanem mert gatlasos vagy ilyen helyzetekben, es az agyad ugymond leblokkol. biztos vagyok benne, hogy peldaul irasban biztos fenn tudnal tartani egy hasonlo beszelgetest.
2015. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De az a többi barátod gondolom beszélget. Akkor csak hozzá tudsz valamit szólni, nem? Fontos kérdés: tényleg csak téma nincs, vagy gátlásos is vagy mellé?
2015. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Inkább az szokott lenni hogy ott vagyok és hallgatom a beszélgetést.

Amugy írásban megy facen chatelve persze tudom nem az lenne a normális hogy csak facen.

2015. aug. 17. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor az van, amire gyanakodtunk. Gátlásos vagy. Ez inkább személyesen jön ki.
2015. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudnám megváltoztatni hogy jobb legyen?
2015. aug. 17. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó személyiség vagy, nem feltétlen kell ezen változtatni, ha a környezeted elfogad így.

Majd, ha valakivel nagyon közeli, -bizalmas kapcsolatba kerülsz, fog változni a helyzet :)

2015. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást remélem majd tényleg fog változni a helyzet mert tényleg nagyon zavar ez az r
2015. aug. 17. 22:15
 10/12 A kérdező kommentje:

Egész helyzet*

Bocsi telon vagyok

2015. aug. 17. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!