Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan szerezhetnék PS4 demó...

Honnan szerezhetnék PS4 demó játékokat? Üzletben dolgozom és egész nap unatkozunk csak.

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A Store-ról tölthetsz le gondolom.
2015. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a PSN-ről lehet ezeket lehúzni. Esetleg, ha már úgy is boltban dolgoztok, a játékokból szoktak csinálni úgynevezett "Promotional Copy"-kat. De azt nem tudom, hogy ezeket megvenni kell vagy igényelni.
2015. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Istenem, bárcsak egyszer lenne egy jó kis unalmas munkahelyem, ahol nem liheg állandóan a nyakamba egy pszichopata főnök... :(

Egyébként igen, a PS Store "New PS4 Demos" részlegéből lehet letölteni őket:

[link]

Ezek állandóan változnak, és az amerikai Store kínálata nem mindig egyezik meg az európaival.

2015. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, regisztráltam, remélem holnap be is húzza a PS4 :)

Amúgy tudom miről beszélsz, volt nekem is olyan munkám. Ez más, de viszont a fizetés eladásoktól függ. Én nem tehetek róla hogy olyanok az árak amilyenek és nem megy az üzlet... :/

2015. nov. 18. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!