Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért utálják sokan az új codot?

Miért utálják sokan az új codot?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert évek óta nem szól másról, mint ugyanazt a sztorit kiadják újra és újra 60 euróért amiben csak mész előre és lősz. Vagy pedig olyan történetet húznak rá amiben csak annyi a dolgod hogy megnézed az átvezető videókat és lenyomsz egy cselekvőgombot. Le van a végtelenségig butítva és ezt próbálják eladni mintha valami nagy hype lenne.
2016. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Unják már a jövőben játszódó történetet.

Mondjuk én csak a zombi móddal játszom már évek óta, a kampányba bele sem nézek.

2016. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek a tökük kivan a modern hadviseléssel. A Battlefield nagyon ügyesen csinálta, hogy pont most kanyarodott vissza a korai hadviseléshez.


Egyébként én nem vagyok CoD fan, nem is különösebben szeretem, de pont az új CoD keltette fel az érdeklődésem. :D De biztos hogy nem fogom megvenni, az a 6 órás kampány nem ér annyit, multi meg van bőven a repertoáromban ami leköt.

2016. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert már rég nem olyan, mint a régi jó kis CoD-ok (2, 4, MW 1,2,3 WaW, BO 1)
2016. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!