Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Vladimir?

League of Legends: Vladimir?

Figyelt kérdés
Szerintetek erős Vlad midre? Sztem a rework jól jött neki, bár azóta folyamatosan nerfelik, de még mindig erősnek tartom. Viszont nem értem, hogy miért van 45% alatt az egyik legrosszabb win rate-tel. Spirit visage, protobelt, rylaival sztem erősebb, mint sok más mid laner. Az igaz, hogy Rylaiig szinte semmi cc-je nincs, de azért elég sok csapatba beleillik, tegnapi meccsemen pl. egy Gnarral ketten tudtunk fordítani egy játékon egyik teamfightnál. Tényleg ennyire gyenge lenne?

2016. szept. 13. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vlad már midre és topra is nagyon rossz. Túl sok volt a nerf.
2016. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, már eléggé elnerfelték (már ideje volt mondjuk), a legtöbb karakterrel már "könnyen" elverhető.
2016. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, mostanában sikerül nyernem vele :D Nyilván vannak nagyon rossz matchup-ok, de earlyben visszahealeli, amit sebződött, late gameben meg sebez egy teamfightban. Tulajdonképp, ha valakinek a csapatban van egy jó stunja, akkor Vlad REW-vel be tud ugrani csapathatcba.

Köszi a válaszokat, azért én még próbálkozom vele :D

2016. szept. 13. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát LCS-ben még a Season vége felé is használták bőven, ez volt mondjuk 2 hete és azóta nem nerfelték asszem. A winrate csak annyit jelent, hogy sokaknak nem megy olyan jól vele, pl Azir-nak mindig 50% alatt volt a winrate-je, pedig egy időben a profik a legjobbnak tartották. De így bronze-tól alacsony diamond-ig nevetséges ilyeneket mondani, hogy valaki használhatatlanul rossz, vagy legyőzhetetlen (pedig sokan nagyon szeretnek nagy szavakkal dobálózni) mert a játék eléggé kiegyenlített. Ha nem így lenne, nem lenne diamondban is minden egyes champet mainelő ember (pedig van).
2016. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. LCS-ben a végéig 6.15 volt, még a vb selejtezőkön is. Ami már másfél hónapos patch ha nem több. Azir nagyon jó karakter, competitív szinten. Dia aljáig kvázi senki sem tud konzisztens játékot mutatni vele, ezért van alacsonyan a win rate.
2016. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De 6.15 óta nerfelték Vladot? Mert nekem nem rémlik. Majd otthon lecsekkolom :D de ha kapott is nerfet az se lehetett olyan nagy. Ami meg Azirt illeti, szerintem vele is lehet mászni fölfelé rankeden kellő gyakorlással, ha kézre áll és rágyúrsz bárkivel lehet. Csak neki több gyakorlás kell az átlagnál és hát ezt nyilván kevesen fektetik bele, szerintem ez az oka a kicsi win rate-nek.
2016. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nerfelték az early gamejét, de én még mindig jónak tartom, és sztem világbajnokságon is fogják pickelni.
2016. szept. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!