Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreas Multiplayeré...

A GTA San Andreas Multiplayerében ha elindítok egy szerót a singleplayert hozza be, miért? (bővebben)

Figyelt kérdés
A GTA San Andreas Multiplayerében (a legújabban) mindig az van hogyha csatlakozni szeretnék egy szeróra (az internete) legyen az bármilyen, védett vagy nem védett elindítja a sima singleplayert, hiába várok semmi, mit csináljak hogy elinduljon normálisan? Mondom nem volt lakatos meg többett is megnéztem a CD bevolt rakva (tehát eredeti a játék)!
2010. ápr. 25. 17:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha várok akkor egy idő után kiírja hogy a verzióval van valami gond nem tom mért! Ti hogyan oldottátok meg?
2010. ápr. 25. 17:59
 2/3 anonim válasza:
én nem játszottam gta val egyyikel se viszont fps rajongó vagyok esetleg lehet hogy a védő program frissitése? bár nemtudom ott hogy hívják pl codban a punkbusterre gondolok
2010. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy milyen verziód van a gta sa-ból. Hogyha 1.akármilyenes akkor 0.2x samp-ot tölts le hozzá(szerintem innen: gtahungary.hu), ha nem akkó meg valamilyen másmilyet (mondjuk akkor is lehet, hogy el fog indúlni).
2010. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!