Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Kit vigyek rankedra?...

Lol. Kit vigyek rankedra? Pantheon, Fiora, Garen, Sion, xin zhao és Talon jöhet szóba, mert top lane a kedvencem.

Figyelt kérdés

1meccs kell a 30szinthet.

Még kérdés lenne.

Rankeden is divat ez a undorító 3-4v1 gyilkolászás.

Nagyon idegesít engem,amikor 3v1 be megölnek csomószor, közbe meg 1v1be semmit nem érnek.



2017. febr. 26. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fiorat vedd meg

+ még ne menj rankedezni,mert nincs elég tapasztalatod...

Majd 250 normal win után kb.

2017. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké.Fiora megvan már egész hétvégén vele játszok.
2017. febr. 26. 08:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiorat biztos nem vinném, papîr nagyon. Pantheon jó mert tudsz roomolni. Amúgy tényleg ne kezdj rankendezni, ott pláne senkit nem fog érdekelni hogy 1v1-ben meg vernéd őket.
2017. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel alapvetően ez egy csapatjáték, így előfordulhat, hogy többv1-ben találod magad. Engem az idegesít, amikor torony alatt vagyok, és úgyis simán kiszednek, dehát van ilyen, sztem érdemes néha passzívan játszani.


Talon a statisztikák alapján egész erős, Pantheon early game-ét is szeretem, de ha választanom kell ezek közül, Fiora. :D


Bár szerintem is érdemes várni, én elkövettem azt a hibát, hogy túl korán kezdtem, majd miután az első 5 meccsem elvesztettem, úgy döntöttem, marad a normál, jól is jártam.


Ha EUNE-n vagy, ugye nincs már normal draft, de a rankedek közül a flex "lazább" mód, sokan gyakorlásra használják, sztem érdemes először azt kipróbálni.


Sok sikert! :)

2017. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha most leszel 30-as akkor ne kezdj el rankedezni. Minimum 2-3 hónapig normalokat játszál.

És ne csak egy hőssel játsz, válassz mindig olyan hőst, ami illik a csapatodhoz, illetve counterpickelj.

Torony alatt 3-4-5v1 kb minden ranked meccsen előfordul, ehhez szokj hozzá. Ha tudod, hogy az összes enemy megy feléd és nincs a közelben segítség, akkor csak fuss el, mert úgyis bediveolnak és megölnek, a tornyot meg ígyis-úgyis ledöntik.

2017. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem.Még várok, mert nincs meg a szükséges hős mennyiség.

Malhazarba gondolkodok még esetleg vagy yasouba.

2017. febr. 26. 13:55
 7/12 Tacolife válasza:
Szerintem egyébként az az undorító amikor ilyenért sírnak hogy 3-4-5 v 1 elvégre egy 5v5 játékról beszélünk ne akard már megmomdani az ellenfélnek hogy hányan támadjanak meg ha nem tudsz a csapatoddal együtt mozogni. Vagy ha pedig gank-el a jungler aokor pedig az a dolga próbálj elmenekülni, pingelj a te junglerednek hogy mozogjon feléd hogy segítsen neked, goldban és felette ilyet is szoktak :) ha most kezdenél rankedezni akkor Garen elég népszerű bronz/silverben pantheon is egész jó most viszont fiorával szerintem tanulgass először. Egyébként sokszor rankedben jobb gyakorolni ha már van egy kis tapasztalatod a champeddel mert ugye ott mindenki olyan hőst hoz amivel jól játszik tehát erősebb ellenfelek ellen fogsz játszani....
2017. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Meglett azóta a silver.

Már Riven és Irelia main vagyok.

2017. nov. 2. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hogy ne szidjanak téged széjjel (és tisztességes játékot akarsz)akkor ne játsz Rivennel :DDD

Mindenki gyűlöli azt a champet kivéve aki játszik vele :DD

2017. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Peidg nála sokkal rosszabbak. PL yasou, akali, illaoi, katarina, azir,garen,jayce.

A mostani god tier összes topossa meg kb a toposok 80%-a hozható ellene. Haverom is szidja nagyon, de én annak fogom fel, hogy csak az szidja aki nem tud vele, mert a lefejelem a billentyűzet történettel nem jön ki a teljes dmg-e.

Szóval büszke vagyok, hogy kitanultam egy skilles champet

2017. nov. 3. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!