Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Online-ban Kaptam Pénzt...

The Minecraft kérdése:

GTA V Online-ban Kaptam Pénzt Moddertöl. Hány nap amirre le vonja a Rockstar az öszzeget?

Figyelt kérdés

Kaptam pénzt moddertöl

600.000-ezer Dollárt bejelentettem a Rockstar-nak és azt mondta hogy még nem tudják mikor vonják le.

Általába hány nap szokott lenni??



#Rockstar #GTA Online #modder pénz
2017. júl. 8. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülnél a kapott összegnek .. Amúgy ha elköltötted volna akkor sem lett vilna belōle probléma... Amúgy ,hogy sikerül találkoznod modderekkel??
2017. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen nem hogy örűltem volna amgy meg 2017.jun 13 is találkoztam és nem dropolt pénzt amugy a benjelentés ota 1hét nem vonta le és ha nem vonja le 15 én nem vonja le akkor nem is foglalkozik a Rockstar vele?? Vagy mi amugy a modderek valamikor össze gyüjtenek egy kupacba


Egy jó tipp mindig keres uj sessiont aztán lehet hogy találsz és nagyon köszönőm a válaszodat

2017. júl. 13. 01:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem nemtörōdnek a csalókkao majdnem midnen második ember csal ebben a játékban ... Nem tisztességes de ez van ... szerinted valakinek ,honnét van ennyi meg annyi luxuskocsija .... Tisztességes játékkal nagyon nehéz elérni ès sok idō es munka ....
2017. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen 2 Hétig gyűjtőttem a High endes házra
2017. júl. 14. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

1 nap alatt minimum 1 milliót vagy többet is meg lehet keresni. "Solo Public Session"-be kell bemenni, úgy hogy kihúzod a net kábelt és bedugod újra. Ekkor átdob egy olyan szeróra, ahol egyedül vagy, és tudsz CEO-zni (autó eladás), és a bunker-es küldiket, VIP mission-öket csinálni (ezeket felváltva) Armored Kuruma ajánlott!!


Én Xbox One-on játszok. Szóval egyáltalán nem nehéz pénzt szerezni, és nem nevezném csalásnak, azt, hogy kihúzol és visszadugsz 1 kábelt az Xbox-ba vagy a gépedbe.

2017. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!